Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Волинських підлітків запрошують до участі в проєкті «Осінь на Плутоні»

16:10 07.07.2020
515

Проєкт «Осінь на Плутоні 2.0» запрошує підлітків з регіонів розповісти історії своїх дідусів та бабусь за допомогою камери.

Проєкт починається з 10 липня та включає навчання основ документалістики та створення короткометражного фільму. Для участі потрібно заповнити заявку та зайти у свій обліковий запис Google. Про це інформують організатори.

Проєкт відкритий для всіх охочих підлітків, незалежно від наявного досвіду у відеозйомці. Для роботи на майстер-класах знадобиться смартфон та вільний доступ до інтернету. У програмі візьмуть участь 120 школярів, групи для майстер-класів формуватимуться по мірі надходження заявок. Початок навчання – 10 липня.

Участь у проєкті безкоштовна. Кількість місць у проєкті обмежена, їх всього — 120, тому організатори заохочують не баритись із заявкою.

Разом із професійними режисерами школярі «Осінь на Плутоні» створять короткометражні фільми про своїх дідусів та бабусь, дізнаються методи документального кіномистецтва, зможуть отримати базові навички авторського кіно у форматі сторітелінгу.

«Осінь на Плутоні» пріоритетно запрошує до участі школярів, що проживають в селах та маленьких містах України. Відзнятий матеріал буде змонтований
командою проєкту, найкращі з короткометражок пропонуватимуться до участі в фестивалях документального кіно.

Культурно-освітня ініціатива має на меті створення додаткових шляхів для творчого розвитку школярів, що проживають в селах та маленьких містах
України. Окрім розширення знань у професійній сфері кінодокументалістики, для підлітків це можливість отримати нову якість комунікації з людьми старшого віку, у якій вони зможуть випрацювати дослідницький і одночасно емпатичний погляд на історії життя інших.

Культурно-освітній проєкт «Осінь на Плутоні 2.0» втілюється за підтримки Українського культурного фонду. Лінк для реєстрації на проєкт за посиланням.
За додатковою інфйормацією звертайтесь за адресою: [email protected]


Загрузка...
Загрузка...
8 серпня
Сьогодні
Вчора
06.08.2020
05.08.2020
04.08.2020
03.08.2020
02.08.2020
01.08.2020
-->