Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Горохівщині садівники вирощують два гектари персиків

17:08 10.08.2020
1442

У рамках проєкту «Успіх в дії» фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості разом із безробітними особами, які зареєстровані на обліку, відвідали персиковий сад, розташований у селі Ковбань Горохівського району.

Про це повідомляє Горохівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

Господарі Іван Грушковський та Сергій Шевчук провели цікаву екскурсію своїм садом, площею в два гектари. Пан Іван розповідає, що садівництвом почав займатися давно. Перебуваючи на заробітках у Польщі, зміг для себе перейняти багато досвіду. Був активним учасником різних тренінгів, завдяки яким знайшов однодумців та разом із ними реалізували спільні задуми.

Читайте також: На Горохівщині заплодоносили персики

Персиковий сад заклали восени 2017 року. Своїми руками виростили насіннєвим способом підщепи з морозостійкого маньчжурського персика, а на її основі – саджанці, які прекрасно прижилися. Для підщепи обрали саме цей персик, бо він витримує температурний режим від -45 до +50 °С.

Сьогодні в саду росте 15 сортів персиків ранньої, середньої і пізньої спілості. Плоди користуються попитом, бо вони вирощені на нашій рідній землі, смачніші й соковитіші, ніж ті, що привезені з-а кордону. Окрім цього, господарі займаються вирощуванням саджанців яблук, вишень, черешень та персиків на маньчжурській підщепі під замовлення.

Читайте також: На Волині заклали перший персиковий сад

Своєю чергою, фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості надали інформацію щодо послуг служби зайнятості та організацію тимчасових і громадських робіт, що може допомогти господарям у із роботою в саду.


Загрузка...
Загрузка...
АФІША
25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2020
22.09.2020
21.09.2020
20.09.2020
19.09.2020
18.09.2020
-->