Юлія Тимошенко: Долю української землі вирішуватиме народ

21 Квітня 2017, 14:50
1323

Днями у Києві відбулися збори щодо організації Всеукраїнського референдуму, який зініціювали Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина» та Асоціація фермерів та землевласників України.

Всенародне опитування за народною ініціативою має дати відповідь на одне з головних питань сьогодення: як захистити від аграрної мафії сільськогосподарську землю – національне багатство українців.

Тільки народ України може вирішувати долю землі-годувальниці, наголосила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, виступаючи на зібранні. Вона пригадала слова американського економіста 19 століття Генрі Джорджа: «Якщо відібрати в народу землю – цей злочин триватиме вічно і буде злочином для кожного нового покоління, для кожного нового року, для кожного нового дня».

«Земля – це товар, який більше не виробляється, це те, що дав Господь. І тільки мудрість нашої нації дасть можливість розпорядитися цим статком», – сказала Голова партії «Батьківщина».

Юлія Тимошенко упевнена в необхідності негайно провести Всеукраїнський референдум із питання заборони продажу сільськогосподарської землі, адже «війна за землю йде десятиліттями. Йде жахлива боротьба проти селян і проти фермерів. І цю війну ми бачимо щодня! І зараз вона досягла логічного завершення: все, що відібрала земельна мафія «непосильною працею», вона хоче узаконити, ухваливши закон про розпродаж сільськогосподарської землі!».

«Наше завдання – захистити землю як національне багатство та національне майбутнє. Це доленосна боротьба за землю», – підсумувала лідер «Батьківщини».

Юлію Тимошенко підтримали також голова Асоціації фермерів та землевласників України Іван Томич, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок та інші учасники зборів.

Більш як дві тисячі присутніх на зібранні проголосували за те, щоб народ України на Всеукраїнському референдумі дав відповідь на питання: «Чи підтримуєте ви продовження існуючої заборони на продаж земель сільськогосподарського призначення безстроково?».

Загалом до ініціативної групи, що утворена на зборах, увійшло більш як 10 тисяч осіб. Вони збиратимуть підписи громадян України в різних регіонах, дотримуючись необхідних законодавчих вимог.

Коментар
29/11/2021 Понеділок
29.11.2021
28.11.2021
27.11.2021