Горохів: всеукраїнська організація «Тризуб» оголошує набір нового членства

11 Травня 2017, 16:39
7059

«Тризуб» об'єднує у своїх лавах українську молодь віком від 16 років і виховує її в націонал-революційному дусі відданих борців за здобуття і розбудову Української Самостійної Соборної Держави. 

 Якщо ви поділяєте ідеї українського націоналізму та програмові засади національно-визвольного руху ВО «Тризуб» імені Степана Бандери і бажаєте докорінних змін в державі то ви готові брати в цьому активну участь.

На вас чекає:

– Громадська діяльність; 

– Участь в масових акціях; 

– Відвідування лекцій ідеологічного, соціального, юридичного та інших напрямів; 

– Волонтерська діяльність; 

– Можливість проходити військові вишколи; 

– Усебічна підтримка та простір для самореалізації; 

– Ідея і Чин в ім'я Української нації.

Детальніше звертатись за номерами: 

0989555780 0985840927 


 

Коментарі
11 Травня 2017, 22:52
так участвувати в безпределі...
13 Травня 2017, 03:20
... всіх вилупків на завод Шуберт в Луцьку на роботу відправити.Через цих скотиняк громадянська війна на Сході України почалась...
13 Травня 2017, 03:21
... всіх цих вилупків на завод Шуберт в Луцьк на роботу відправити,щоб працювали.Через цих скотиняк громадянська війна на Сході України почалась...
13 Травня 2017, 15:07
Відповідь по Необхідно та Горохів - Ви тут (тупі) коментарі непишіть..
14 Травня 2017, 01:41
І що толку від тих членкинь?Хтось на комусь тільки заробляє бали...
14 Травня 2017, 11:04
Відповідь по Я , ну найкраще сидіти в кущах в звідти плювати в спину.
16 Травня 2017, 17:53
Ідеологія... штучне навязування брехливих ідей. Досягти успіхів шляхом &quot;навязування&quot;, заборони мислення та особистих висновків з того, чи іншого питання, ніколи не приводили до позитивного кінцевого результату. Так, прикладів сили ідеології багато, але підсумок один: дотримання принципів демократії (справжньої) дає підстави на подальше життя населення планети Земля.. Все, що досягнуте шляхом примусу, гноблення - війна і смерть.<br/>Оголосіть набір в партію - &quot;Працьовиті ручки&quot;- доці і мами трошки йдіть на поле цибульку і картопельку сікти... А потрандіти...- цікавіше і не треба спинки гнути
16 Травня 2017, 23:45
Та може хватить обсирати і повчати Тризуб.
17 Травня 2017, 22:04
Мотички в руки і в поля ... корисне з приємним ... - (партія працьовиті ручки)
18 Травня 2017, 10:08
Працювати у полі чудово.... так і зробимо.! Покажемо і докажемо , які ми працьовиті! В осени урожаєм зібраним похвалимося! З нас працьовиттх беріть приклад!
18 Травня 2017, 10:09
Працювати у полі чудово.... так і зробимо.! Покажемо і докажемо , які ми працьовиті! В осени урожаєм зібраним похвалимося! З нас працьовиттх беріть приклад!