Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Моя мета – наблизити Горохівщину до європейських стандартів життя», – Олександр Новак  

15:01 22.10.2020
920

25 жовтня жителі Горохівщини обиратимуть депутатів Луцької районної ради.

Пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з Олександром Новаком – кандидатом від політичної партії «Європейська Солідарність».

– Пане Олександре, розкажіть, чому Ви вирішили балотуватися у депутати Луцької районної ради?

– Як я зазначив у своїй агітаційній листівці, я маю досвід роботи у міжнародній політиці. Сьогодні я відчуваю потребу працювати на благо рідного Волинського краю. Я досить добре знаю проблематику новоутвореного Луцького району та Горохівщини зокрема, тому що я тут був майже в усіх населених пунктах і спілкувався з людьми віч-на-віч. Бажання вирішити проблеми громад і стало причиною, чому я йду в депутати Луцької районної ради.


– Розкажіть, будь ласка, про свій політичний досвід та чи давно Ви є членом партії «Європейська Солідарність»?

– Я прийшов у Партію (тоді ще «Блок Петра Порошенка «Солідарність») напередодні місцевих виборів у 2015 році. Згодом я очолив припартійну молодіжну організацію на Волині. Робота в партії дозволила мені взяти участь у багатьох міжнародних програмах, стажуваннях та зрозуміти, які кращі європейські практики можна використовувати в Україні, зокрема, на рівні місцевого самоврядування.

– Розкажіть про Ваші пріоритети. Що саме Ви плануєте зробити як депутат Луцької районної ради?

– Моя мета – наблизити Горохівщину до європейських стандартів життя, тому моїми пріоритетами є:

  1. Якісний мобільний зв’язок. Коли я відвідую Горохівщину, я розумію, що у багатьох селах люди не мають можливості спілкуватися із зовнішнім світом, бо тут немає нормального мобільного інтернету. Мобільні оператори не забезпечують район якісним покриттям, і над цим я планую працювати. Ми будемо наполягати на підвищенні якості послуг та заохочувати операторів зв’язку розвивати свою мережу навіть у віддалених селах.
  2. Дороги місцевого значення. На жаль, деякі ОТГ не мають можливості ремонтувати дороги місцевого значення. Я маю на меті об’єднати зусилля громад району, щоб нарешті відновити дорожнє покриття, привести його до належного рівня якості. Я вважаю, що партнерство громад із Луцькою районною радою дозволить прискорити вирішення цього питання.
  3. Переробка сміття. У співпраці із обласною радою, я бачу реальний механізм, як можна вирішити проблему сміттєзвалищ для жителів Мар’янівської та інших ОТГ. Я вважаю, що побудова сортувальних станцій та сміттєпереробного заводу на Горохівщині дозволить вирішити цю проблему.


– Хто є членами Вашої команди?

– В нас молода, але дуже амбітна команда, в якій є люди з унікальним досвідом та різними професіями. В першу чергу, це Іван Іванович Мирка, який балотується до обласної ради тут, на Горохівщині, та якого я вважаю своїм гарним другом і наставником. Ви можете знати його, як колишнього очільника Департаменту інфраструктури ОДА або, просто кажучи, як людину, яка збудувала дорогу Луцьк-Львів. По-друге, це Христина Клітюк, яка зі мною йде до районної ради, є членом громадського формування «Самооборона Волині» та яскравим представником волонтерської спільноти. По-третє, це Оксана Макарова, яка є приватним підприємцем у Горохові, і щороку створює робочі місця для місцевих жителів.

– Насамкінець, як Ви можете охарактеризувати себе як політика?

– Двома словами – командний гравець. Я людина відкрита, цілеспрямована, готова до активних дій. Вважаю це своїми перевагами. Я будую довготривалі стосунки зі своїми однодумцями, і така синергія дозволяє досягати значних результатів.

Читайте також: Андрій Парубій та Іван Мирка представили команду «Європейської Солідарності» на Горохівщині

Загрузка...
Загрузка...
24 листопада
Сьогодні
Вчора
22.11.2020
21.11.2020
20.11.2020
19.11.2020
18.11.2020
17.11.2020
16.11.2020
-->