У Холоневі пройде військово-патріотичний табір

14 Червня 2017, 17:22
2540

На Горохівщині відбудеться військово-патріотичний табір «Відважний».

Дійство проходитиме 14-16 липня у селі Холонів.

Мета табору – виховання військово-патріотичної молоді.

Організаторами є Горохівський осередок ВО «Тризуб» ім. Степана Бандери та референтурний підрозділ «Жіноча Січ». 

В програмі табору: Фізичний вишкіл, зброєзнавство, рукопашний бій, ідеологічна підготовка, юридичний лікбез, орієнтування на місцевості, тактична підготовка та тактична медицина.

Для участі в таборі запрошують молодь віком від 16 років.

Телефон: 380971658544; 380955770348


 

Коментарі
16 Червня 2017, 01:23
А коли він отримав героя?
16 Червня 2017, 19:35
Так він герой якого в 1997 році вбили.
17 Червня 2017, 11:23
Хто вбивав? А Героя самі йому присвоїли...
17 Червня 2017, 16:33
Жінка Валя і оленка дочка присвоїли вдома - вони так зхотіли а нам хто не дає з своїх рідних і близьких робити героїв
17 Червня 2017, 18:42
Шановні коментатори! якщо хто не знає Климчук Б.В. був командиром куреня Волинськоі ,Рівненськоі та ЛьвівськоІ областей ВО Тризуб ім.С.Бандери.З 1994 року відродив патріотичний рух в цих областях. У 1997 році його нестало. Для сім' і він він був хорошим батьком та добрим чоловіком, а для жителів Горохова та побратимів з Тризуба він був і є Героєм. Так звичайно є і зараз невизнані героі Украіни але ми повинні про них знати і про них згадувати та вшановувати.
17 Червня 2017, 23:04
В часи війни в патріотів гратися... справжні патріоти на сході країни. В країні війна ( ато) ! Дівчата ліпіть хоч вареники на схід чи тушонки закривайте...