Горохівські боксерки здобули медалі чемпіонату України в Ужгороді

16 Березня 2021, 11:22
2384

В Ужгороді завершився чемпіонат України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат.

Змагання тривали впродовж 8–14 березня. Участь у чемпіонаті взяло 276 боксерок із різних регіонів України. Команда Волині у скарбничку області здобула 8 медалей різного ґатунку.

Чемпіонкою стала вихованка Любомильської ДЮСШ Анастасія Саранюк у ваговій категорії 75 кг. Тренує переможницю Юрій Бєлих.

Срібними призерками стали:

• Христина Шестухіна у ваговій категорії 46 кг та Ірина Боярин у ваговій категорії 60 кг з міста Володимир-Волинський. Тренує спортсменок Юлія Семко;
  • Вікторія Захарчук у ваговій категорії 60 кг та Наталія Годик у ваговій категорії 80 кг з Горохівського району. Тренер – Набіджан Артіков.

На треті місця п’єдесталу піднялися Яна Яковлева у ваговій категорії 57 кг з міста Володимир-Волинський та Анна Федорець у ваговій категорії 44 кг з Володимир-Волинського району, яких тренує Юлія Семко.  Також бронзову нагороду здобула Ангеліна Хавень у ваговій категорії 70 кг з села Заболоття Ратнівського району (тренер Дмитро Куць).