«Ліга міста Горохів» з настільного тенісу

05 Квітня 2021, 15:51
2933

За підтримки голови Горохівської міської ради Віктора Годика та ініціативи Віталія Онищука і Миколи Лозовика з 6 березня по 4 квітня 2021 року в Горохівській КДЮСШ ім. О.Баламута проходив відкритий чемпіонат з настільного тенісу «Ліга міста Горохів».

Про це повідомляє сайт Горохівської міської ради.

4 квітня після завершення шостого туру підбито підсумки та складено рейтинг учасників змагань. У турнірі загалом взяло участь 29 спортсменів.

Очільник Горохівської територіальної громади вручив статуетки та грамоти Сергію Лозовику – за зайняте перше місце, Віталію Онищуку – за зайняте друге місце та Віталію Гнатюку – за зайняте третє місце. Також, нагороджено медалями та грамотами переможців кожного із турів змагань.

Як зазначив міський голова Віктор Годик, що дивлячись на високий рівень учасників є всі передумови створення власної асоціації настільного тенісу задля представництва громади в районних та обласних змаганнях і в свою чергу підтримуватиме всі починання в цьому напрямку.