Під час святкування річниці Хрещення Русі у Києві священики співали «Волинь моя»

07 Серпня 2017, 11:23
3324

Цьогоріч на загальнодержавну молитву з нагоди 1029-річниці Хрещення Русі-України в складі делегації волинських священнослужителів їздили  декан Горохівського деканату, настоятель Свято-Вознесенського храму міста Горохів отець Андрій Сидор і 17 священиків УПЦ КП.

Патріарх Філарет очолив подячний молебень і прочитав молитви за Україну, а потому делегація священнослужителів із Волині з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла піднялася на сходинки до підніжжя пам’ятника князеві Володимиру і заспівала гімн отчого краю – пісню «Волинь моя». Спів розпочав керуючий Волинською єпархією УПЦ КП  Михаїл, а улюблені слова і мелодію підхопило і духовенство, і всі, хто був на Володимирській гірці. Так відбувається кожного разу, повідомляє сайт volyn.com.ua

Кияни вже знають і люблять цю традицію благочестивих волинян. З ними, зі столицею до наступного року, в якому відзначатиметься 1030 річниця Хрещення Русі-України,  попрощалися словами: «Слава Україні! Героям слава!»

Коментарі
07 Серпня 2017, 14:32
Я то думала чого в нас служби не було, а то наші церковники пісні їздили співати! Цирк з нашим Сидором та й годі!
07 Серпня 2017, 14:51
Ото то новина! Прямо сенсація! Це мені тільки так здається, чи забули всі: Служителі церкви повинні молитися! Як таке можна було й написати, що співали пісні? Соромно!Шкода мені автора статті...Старається піарити нашого декана Андрія як може...і чим може...
07 Серпня 2017, 15:33
Священики повинні молитися Богу ,а не бути артистами.
07 Серпня 2017, 16:39
Декан як завжди, хотів відзначитися, а не получилося. Думав, що він теж здатний проводити таку діяльність як його колеги із УПЦ, а вийшло тільки пісню заспівати. Та й напевно для таких справ є концерти, а не хресні ходи, які краще було би завершити словами "Слава Богові Святому", а не "Слава Україні"!
07 Серпня 2017, 23:26
А є відео як співають? Хочеться почути як "МОЛИЛИСЯ".
09 Серпня 2017, 22:52
А де ж : "не суди і судимий не будеш"?. Вони ж такі люди як і всі. І що вони поганого зробили ? Чи крім молитви їм заборонено співати пісні. Та й при чому тут отець Андрій, коли "спів розпочав керуючий Волинською єпархією УПЦ КП Михаїл". Заздрість це не добре
10 Серпня 2017, 16:59
Молодці, що заспівали і пам'ятають про Рідний край! Але головне, щоб священики пам'тали про Бога, а то за &quot;національною свідомістю&quot; за Нього забули! Дехто вже договорився, що Хритос-&quot;українець&quot;, вже скоро і &quot;волинянином&quot; стане! Національна церква не може бути християнською за визначенням: «нема ані геллена, ані юдея, обрізання та необрізання, варвара, скита, раба, вільного, але все та в усьому Христос» (Кол 3:11). <br/>Хай собі співають,яка їм різниця!