Вихованець Горохівської ДЮСШ в Хмельницькому вибоксував призове місце

08 Травня 2021, 16:53
1347

У Хмельницькому відбувся зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2007-2008 років народження.

У чемпіонаті, який провели наприкінці квітня, узяли участь команди Хмельницької, Рівненської та Волинської області.

На змаганнях волинські боксери показали чудові результати, здобувши низку перемог, зокрема:

• 1 місце – Ходоковський Назар у ваговій категорії 48 кг, вихованець БК «Удар» міста Любешів, тренер Смаль Сазан.
  • 1 місце – Коржевич Ерік у ваговій категорії 54 кг, учень Володимир-Волинської ДЮСШ ім. О. Зінкевича, тренує спортсмена Семко Юлія.
  • 2 місце Валовий Станіслав у ваговій категорії 66 кг, вихованець Горохівської ДЮСШ, тренер – Павлюк Володимир.
  • 2 місце – Коцюба Максим у ваговій категорії 80 кг, вихованець БК «Брат» села Заболоття Ратнівського району, тренер – Куць Дмитро.
  • 3 місце –  Юзіфчук Артур, вихованець Володимир-Волинської ДЮСШ ім. О. Зінкевича, тренує спортсмена Семко Юлія.
  • 3 місце - Чижук Давид, учень Володимир-Волинської ДЮСШ ім. О. Зінкевича, тренує спортсмена Семко Юлія.
  • 3 місце – Ардель Дмитро у ваговій категорії 44 кг, учень ДЮСШ № 2 Луцької міської ради, тренери Камєнєв Артур, Боярчук Петро.

Зазначимо, що у рамках чемпіонату відбувся також Турнір з боксу на призи ЗТУ А.М.Чумакова, у якому переможцями стали: Ірина Боярин – 1 місце, Артур Юзіфчук – 1 місце та Іван Бєлік – 3 місце.