Керівництво Горохова підписало договір про співпрацю із польським містом Хорощ

04 Вересня 2017, 14:21
3228

З 31 серпня по 2 вересня 2017 року делегація Горохівської міської ради, на чолі з міським головою Віктором Годиком, перебувала з офіційним візитом у місті Хорощ республіки Польща.

Основною ціллю поїздки було підписання документів на другий етап «Програми транскордонного співробітництва Польщі-Білорусії-України 2014-2020» проекту «Покращення швидкості транспорту на території міста і гміни Хорощ і Горохів», про це повідомляє сайт Горохівської міської ради.

Під час зустрічі з бурмістом Хороща Робетом Вардзінскі,  було обговорено ряд питань співпраці в рамках проекту та перспективи подальшої співпраці в реалізації інших проектів.

1

 

У п`ятницю, 1 вересня, документацію було подано у «Центр європейських проектів» у Варшаві.

Коротко про проект:

Проект передбачає реконструкцію доріг та тротуарів по вулицях  Шевченка, Столярчука, Богдана Хмельницького та будівництво дороги біля ставу. Окрім цього планується створення нового скверу коло ставу та ряд інших інфраструктурних робіт. Під час виконання проекту буде замінено асфальтне покриття доріг, покриття тротуарів бруківкою, заміна освітлення, встановлення лавок, смітників та озеленення міста.

1

 

Коментарі
05 Вересня 2017, 00:37
Для міста щось робиться. Гарна новина. Але на фоні останніх районних новин вона згубилась. А шкода :(
05 Вересня 2017, 11:44
і інтернет всяким васям
05 Вересня 2017, 11:49
за дерибан земель і будинків міста за 26 рокив незалежності була краса міста давно без псячих подачок поляків працівники типерішни і колишни работники міської ради вам в приклад покійного Грибка Яковича (нехай буде йому Царство Небесне) , який газ в Горохові зробив, коли криза була і люди без грошей. Рак заступник господар був міста за яки такі адскі труди всі работники ради зарплатню по 12- 17 тисяч в мисяць маєте? дипутатів горохівчани не для того вибирали і вас шоб так себе зарплатою любити ви нас платникив податкив питаєте чи ми хочемо на вас вкалувати так чи для міста податки мають сплачуватись!!!! !!!! народ на сесію прийде обицяємо виборці 4 роки будут питати тих кого до корита привили міського
05 Вересня 2017, 12:14
Друже, може й твоя думка хороша. Але викладаєш ти ці думки дещо невпорядковано. Вибух мозку. Чесно.
05 Вересня 2017, 13:13
міщанам міської ради майте норму з корита міського їсти . Poprosze jesc na zdrowit a nie do bigunke i wymioty bo to bardzo zle
05 Вересня 2017, 16:55
дуже добре що в нас такі гарні центральні вулиці. честь і хвала. А біля парку дорога не входить в плани? ото треба певно полякам фото показати як там жителі ходять. може хоч резинові чоботи на осінь спонсорнуть...
05 Вересня 2017, 22:55
Цікаво скільки ж це образоване диво сплатило цих податків. А місто розпочинається з людей. Гляньте як ви його засрали. А за сміття і 30 відсотків з нас не платить. А винна міська влада. Треба щоб мер перестав щось робити тоді й претензій не буде
06 Вересня 2017, 01:59
Хороша і позитивна новина, особливо у світлі останніх подій. Але ж скільки негативу в коментарях... Ще й Грибка покійного згадали і газ, а до чого? Чи може забули якими були вулиці міста після газифікації? Десятиліття суцільні ями і бруд. У нас на вулиці, як я пригадую, коли газ вели, то все було за гроші мешканців, і труби купляли і смолили самі і за все платили самі, може кому і зробили безкоштовно я такого не знаю. А те, що за останні роки місто змінилось у кращу сторону, це факт. Є звичайно багато претензій і побажань до міської влади, але не все можна зробити в один момент відразу. І хочеться підтримати попереднього дописувача, місто є таким, якими є його мешканці. Потрібно починати з себе, самому зроби щось для свого міста і дітей своїх навчити. Порядок повинен бути у нас в душі і в мізках, тоді і буде порядок в місті.
06 Вересня 2017, 11:48
Ile wynosi podatek ? Duzo pracuje . Pracuje dwunastu godzin dziennie. Poprosze jesc na zdrowit a nie do bigunke i wymioty bo to bardzo zle...
06 Вересня 2017, 12:56
Мер робить... тихенько робить
07 Вересня 2017, 18:07
А тихіше їдеш - далі будеш.
08 Вересня 2017, 12:32
Это сладкое слово - ВЛАСТЬ!!! А для рогуль это ещё и воровать, воровать, воровать...
08 Вересня 2017, 14:00
Горохівчани можуть гордитись своїм мером.
14 Вересня 2017, 16:52
Позор царям и верным слугам их, что властью набивают свой живот, кому нет дела до проблем людских, кто жадно грабит собственный народ !
15 Вересня 2017, 05:07
Можеш отримати по морді за "руськую речь" падло ти таке... От би попався (попалась) мені в руки вже би душу відвів