Вітання з Днем міста Горохова

10 Червня 2021, 10:33
Депутат Волинської обласної ради Тарас Щерблюк 929
Депутат Волинської обласної ради Тарас Щерблюк

Шановні горохівчани та гості міста!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста!

Це особливий день, бо іменини рідного міста - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину.

Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, героїчне минуле і сьогодення. Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції і розбудовував.

  Усі досягнення, якими багате Горохів, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського  вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Дякую кожному з вас, шановні Горохівчани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій  Горохова, покращення добробуту його жителів.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Від щирого серця вітаю всіх горохівчан з днем міста! Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

Депутат Волинської обласної ради Тарас Щерблюк

Коментар
15/06/2021 Вівторок
15.06.2021
14.06.2021
13.06.2021
12.06.2021