На Волині декларанти сплатили майже 28 мільйонів гривень податків

25 Жовтня 2021, 17:04
Декларування доходів 506
Декларування доходів

Волиняни, котрі звітувалися про доходи за 2020 рік у рамках щорічної кампанії декларування, вже сплатили до бюджетів усіх рівнів 27,6 мільйона гривень податкових платежів.

Зокрема, волинські декларанти перерахували 24,3 мільйона гривень ПДФО та 3,3 мільйона гривень військового збору. Про це Бізнес.Район повідомили у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Загалом за підсумками кампанії декларування доходів за минулий рік визначили до сплати 29,3 мільйона гривень платежів. Тож більшість волинських декларантів вже виконали податкові зобов’язання.

«Волиняни продемонстрували високий рівень податкової культури та особистої відповідальності в ході щорічної кампанії декларування доходів . Власне цей факт дозволяє сподіватися, що всі, хто у минулі роки набув активи за доходи, з яких не було сплачено податків, не ігноруватимуть можливості скористатися правом на одноразове добровільне декларування», - коментує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців запевнила, що громадяни, які задекларують активи в рамках податкової амністії, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за несплату податків.

«Це не єдиний позитив пропонованої державою податкової амністії.. Державна податкова служба не перевірятиме джерела походження задекларованих активів, а інформація про платників, яка надійде до податкової служби у рамках одноразового (спеціального) добровільного декларування, не буде передаватися правоохоронним органам. Податковий кодекс чітко захищає таємницю інформації про платника податків, яка є в податковій службі», - підкреслила Світлана Савчук.

Отож, щоб скористатися правом на податкову амністію з 1 вересня поточного року до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір.

Читайте також: Громадські лідери Волині і податківці обговорили положення одноразового добровільного декларування

 

Коментар
07/12/2021 Понеділок
06.12.2021
05.12.2021
04.12.2021