Нерухомість, допомога і дерева: про що говорили на виконкомі Горохівської міськради

23 Листопада 2021, 14:13
Нерухомість, допомога і дерева: про що говорили на виконкомі Горохівської міськради 386
Нерухомість, допомога і дерева: про що говорили на виконкомі Горохівської міськради

22 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Горохівської міської ради на якому розглянули два десятки питань.

Про це повідомляють на сайті Горохівської громади.

Під головуванням Горохівського міського голови Віктора Годика виконком розглянув питання, які стосувалися надання статусу дітям і призначення опіки над дітьми, позбавлених батьківського піклування, встановлення опіки над психічно хворою людиною, а також надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав, взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування.

Члени виконкому розглянули подання відділення поліції №2 (м. Горохів) Луцького РУП ГУНП у Волинській області про причини та умови, що сприяли вчиненню кримінального правопорушення, присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна та ухвалили рішення про надання матеріальної допомоги.

Члени виконавчого комітету міської ради підтримали клопотання про присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня» жительці села Козятин, заслухали інформацію про хід виконання Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини на 2021 -2024 роки у 2021 році, а також розглянули питання надання дозволу на зрізку дерев. 

Після детального обговорення питань прийнято ряд рішень.

Коментар
07/12/2021 Понеділок
06.12.2021
05.12.2021
04.12.2021