Новоставський скульптор, який засіяв квітами 400 кілометрів доріг просить у влади грошової компенсації

09 Листопада 2017, 02:51
3288

Василь Рижук хоче, аби йому компенсували витрати на квіти, якими він засіяв узбіччя траси Львів-Луцьк

З таким проханням чоловік, який з власної ініціативи висіває чорнобривці та соняшники на узбіччі доріг на Горохівщині, звернувся до голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика під час прийому громадян.

Про це пише Волинь 24 із посиланням на «Ківерцівський районний інформаційний портал».

Василь Рижук зазначив, що уже 19 років робить таку добру справу на власному ентузіазмі, не отримуючи за це жодної фінансової компенсації. Тож, дякуючи керівнику виконавчої гілки влади за якісну дорогу Луцьк-Львів, звернувся до Володимира Гунчика з проханням виділити кошти на висадку, обкошування та прибирання квітів на узбіччі доріг.

Володимир Гунчик відповів, що не зможе компенсувати витрати, бо ці кошти не передбачені у бюджеті. Голова облдержадміністрації запропонував Василеві Рижуку внести свої пропозиції щодо благоустрою дороги Луцьк-Володимир-Волинський, роботи над якою тривають.

Коментарі
09 Листопада 2017, 10:25
То нах було піаритися?)))
09 Листопада 2017, 11:19
<p>Хто його заставляв сіяти? Якщо він довбо**б, то чого інші мають платити? Це наші кошти таким засранцям підуть? Краще б на щось нормальне потратили. В країні війна, а він вимахується. Ідіот. Дефолт на носі. А той все судитися рветься. Дибіл, що тут ще сказати...</p>
09 Листопада 2017, 16:48
Ви, Володимире Петровичу так словами не розкидайтеся, бо пройде час і Рижук буде вимагати у Вас компенсацію за авторське право щодо внесених пропозицій благоустрою.
09 Листопада 2017, 17:08
О ні, авторське право буде на ідею посіву чорнобривців. І компенсовувати панові Рижуку будуть всі громади, на території яких висівались чорнобривці. Спеціальна комісія підтвердить, що ідея Рижука має надзвичайно високу художню цінність. А доказів для суду в фото більш ніж достатньо.
09 Листопада 2017, 22:36
Я ще раніше писав що так буде. Ця худоба не має і граму совісті. А я б подав на нього у суд за те що не прибрав своїх квітів. А кошти треба зібрати з тих хто його піарив. Ну що "журналісти" скинетесь?
09 Листопада 2017, 23:05
Точно, Рижука піарили ще і як і на цьому сайті і в газетах, але нутро його справжнє вискочило... здирник здирником... але ж як його вихваляли "журналісти" і захищалися за "бідного" скульптора... треба стовпа поставити в центрі Горохова і Рижука прив'язати до нього і щоб кожен плював в його харю... може наука тоді буде
10 Листопада 2017, 11:08
Дорога виглядає дуже гарно. Багато позитиву.... Людині велике спасибі... Нехай відкриє і опублікує рахунок велосипедисти Луцька скинуться... Байкери думаю тоже... А Гуньчик як був гандоном таким і здохне... Авсі що пишуть гнівні коменти напишіть що хорошого зробили ви?
11 Листопада 2017, 02:36
<p>Та ти сам рідкісний га**он якщо вважаєш що Рижук щось робить добре... Здире потім три шкури, як завжди... Або Рижук пообіцяв з тобою поділитися... Гандон ти гандоном</p>
11 Листопада 2017, 10:20
В патріотів українці загралися не на жарт. Правильно писати і казати - любимо незаконно зароблені гроші! За гроші буду робити і обманювати і себе і вас усіх. Любимо гроші дармові і крапка. Гривня,євро,долар дармовий=любов до них.
11 Листопада 2017, 13:10
Шановний Василь Рижук !!! ТЕ ,ЩО ВИ РОБИТИ ДЛЯ БАТЬКІВЩИНИ Є БЕЗЦІННИМ ПРОЯВОМ ПАТРІОТИЗМУ, ВЕЛИКОЇ ЛЮБОВІ ТА ПРИКЛАДОМ ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ. ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА ТРУД !!! НИЗЬКИЙ ВАМ УКЛІН !!! Україна буде квітучою !!!!!!!!!!!!! Не звертайте уваги на ці анонімні коментарі.ЦЕ - ЛЮДИ ,але в їхніх головах ростуть буряни.Це - буряни серед Ваших квітів.Продовжуйте свою благородну справу,а ми Вам допоможемо.Разом ми - сила.
12 Листопада 2017, 02:26
Краще запитай, скільки коштує "патріотизм" с*ного митця васі
12 Листопада 2017, 15:30
Зроби сам ,щось корисне з квітами для України і розкажеш нам про ціну. Допоможи Василю не гнівним язикОм,а ділом.Ти ж -УКРАЇНЕЦЬ
12 Листопада 2017, 21:47
Анонімщику ,,Петру""хочу сказати : ти сам себе назвав Дебілом.!!!!!
13 Листопада 2017, 00:27
Шановний Петро. Я так зрозумів ,що вам приємніше коли на узбіччі срач і коли такі як ви підете в ліс ,чи поїдете на рибалку лишаєте після себе гори сміття . А того хто це прибере ви нозиваєте довбо**бом,а хтож тоді ви!
13 Листопада 2017, 01:45
анонімщику ,,підримую " я не знав,що в Горохові є така скотина як ти, Пан Рижук ,ви трудолюбива і благородна людина .дуже вдячний за ваш труд,красоту на дорозі.
13 Листопада 2017, 13:53
За ті гроші,що здер за памятника можна засіяти всю Україну.Така вже благородна людина,що й нічого сказати.Тьху.....
13 Листопада 2017, 14:43
Про історію з Горохівським пам'ятником Тарасу Шеченку мало хто знає, крім горохівчан. І тому люди не розуміють, чому горохівчани проти Рижука. Пропозиція до журналістів - описати історію, щоб народ знав.
13 Листопада 2017, 14:46
А взагалі-то, може він просить на майбутнє, а не за зроблене? Трохи незрозуміло викладено.
14 Листопада 2017, 15:07
Квіти гарно виглядають з салону. Біля автобусних зупинок вони розрослись і займають тротуар чим створюють незручності, на майбутнє прошу врахувати.
14 Листопада 2017, 21:21
Ви хочете сказати ,що за пам'ятник ви оплатили рижуку через 13 років його труд. Це - нормально ! ЩО,.ви оплатили в 5 разів менше порівняно з 2004 роком!Він вам зменшив майже на 40 тис,грнв а суді.а ви його брудом обливате горохівські анонімщики .БРЕХУНИ ,Язикаті СЕКСОТИ!!
14 Листопада 2017, 21:52
Ця публікація є спотворена і недостовірна,Вона викладена ківерцівським порталом ,.журналістами яких не було на прийомі в губернатора в м.Луцьку.ЦЕ -ФЕЙК!!
15 Листопада 2017, 23:42
Пані Світлано, а чи знаєте Ви, що Рижуку у 2004 році колишній депутат Верховної Ради Бондарчук заплатив немалі гроші (для Вас розшифрую: бабло готівкою то биш кешом), з яких ВАСЯ Рижук не сплатив жодної гривні податку. А оцінив Вася свої труди більш ніж у 300 тис. грн. у 2005 році. А це тоді більше річного бюджету міста. Ще нагадаю Вам невильмошановна Пані Світлано, що Ваш сексуальний кумир Пан РИЖУК на відкритті пам'ятника Кобзарю в Горохові при всій присутній громаді сказав, що це ПОДАРУНОК місту. Подарунок виявився надто дорогим для горохівчан... Так що, чи яб губа казала, а Ваша б мовчала
16 Листопада 2017, 16:45
Я знаю одне Рижук - безкорисливість і добропорядність -нонсенс.Здирник- от хто він і хапуга яких світ не бачив.
17 Листопада 2017, 01:42
Розповідала мені катя,що тому чоловіку міністер України виділив велику дачу з Луцька