Горохівчани відправили гуманітарний вантаж на Київщину та Житомирщину

16 Квітня 2022, 12:22
Горохівчани відправили гуманітарний вантаж на Київщину та Житомирщину 547
Горохівчани відправили гуманітарний вантаж на Київщину та Житомирщину

Горохівська міська територіальна громада регулярно проводить збір та доставку гуманітарної допомоги для військових та мирних жителів у напрямах, де відбуваються активні бойові дії.

Зокрема цими днями відправили продовольчий вантаж бійцям військових з'єднань, які боронять нашу державу на півдні України, біля Миколаєва – повідомляють на сайті Горохівської міськради.

15 квітня вкотре відправили гуманітарний вантаж на північ Житомирської та Київської областей у райони, які були тимчасово окуповані російськими військами. До місця призначення з Горохова прямують продукти, засоби гігієни, медичні засоби та предмети індивідуального хімічного захисту, які надали польські партнери.

«Інформуємо, що жителі Київської області, які вже отримали попередній продовольчий вантаж (на фото) від Горохівської територіальної громади щиро вдячні за доставлену допомогу. Отож, дякуємо усім, хто працює на кухнях, збирає продукти, доставляє вантажі. Зараз, як ніколи, важлива допомога кожного із нас, адже вона наближає нашу перемогу!

В такий непростий час окремої подяки заслуговують аграрії та підприємці, котрі займають активну громадську позицію, сплачують податки, забезпечують стабільну економічну ситуацію, допомагають волонтерам», – йдеться у повідомленні.

 

Коментар
Код блоку:
05/10/2022 Середа
05.10.2022