Поради горохівчанам: що повинно бути на новорічному столі

28 Грудня 2017, 15:40
2825

Багато господинь уже в передноворічних турботах і тому замислюються, що приготувати на новорічний святковий стіл. Вони вже планують і складають новорічне меню, щоб зробити довгоочікуване свято по-справжньому веселим, смачним і незабутнім. 

Прийдешнім роком буде правити жовтий земляний Собака. Він принесе вам спокій і стабільність, усвідомлення сімейних цінностей, любов, дружбу та вірність. 

Тож візьміть на озброєння, що Собака це насамперед хижа тварин, хоч і домашня, тому зробіть акцент на м’ясних стравах. Песик любить веселощі та смачну їжу, тому новорічний стіл обов’язково накривайте з урахуванням переваг господаря року. 

На новорічному столі повинні обов'язково бути м’ясо, овочі (особливо жовті та оранжеві), фрукти, легкі десерти та обов'язково напої (безалкогольні та спиртні). 

Головне запам’ятайте Собака любить ситну їжу. Тому основною страваю обов’язково повинна бути м’ясо: стейки, рулька, відбивні, шашлик. 

Також вітаються різноманітні м’ясні закуски: нарізана шинка або ковбаса, холодець і паштети. З овочів приготуйте гарніри і салати, які прекрасно доповнять велику кількість м’ясних страв. 

Десерти повинні бути легкі та корисні: фруктові салати, сирні страви, пудинг, желе, морозиво та фруктові торти. Рекомендуємо пити соки і негазовані напої, алкоголь ж можете вибирати будь-якої міцності. 

Але головне, що обов’язково має бути на новорічному столі і у вашому будинку їжа на будь-який смак і невимушена святкова атмосфера.

Новорічний тематичний  салат
Новорічний тематичний салат

Коментар
25/10/2021 Понеділок
25.10.2021
24.10.2021
23.10.2021