Головна ялинка Горохова обійшлася в 17 тисяч гривень

29 Грудня 2017, 11:22
5778

Головна ялинка Горохова обійшлася місцевому бютджету в десятки разів дешевше за луцьку.

Цьогоріч на прикрашання головної ялинки Горохова було витрачено 17 160 гривень. Про це повідомив міський голова Горохова Віктор Годик.

На гірлянди і ялинкові прикраси витратили 15 200 гривень. А також 1960 гривень на паливо для транспорту.

Також очільник міста відзначив працівників комунального підприємства Горохова, які ялинкові прикраси виготовляли власними силами.

А місцеві жителі зазначили, що прикраси вийшли досить цікавими і гарними.

Коментарі
29 Грудня 2017, 16:56
Кожного року всі ті самі прикраси. Тільки гроші для себе списують.
29 Грудня 2017, 18:16
Я так розумію що ти там не була. Там практично все нове. А іграшки робили працівники комунального підприємства. Що за людина? І не соромно? Люди стараються, а якийсь борзописець тільки й вміє обгадити
29 Грудня 2017, 20:56
Я не дура... А от працівникам Горохівської міської ради не встидно по 15-20 тис.грн в місяць собі нараховувати ?
29 Грудня 2017, 20:58
Ми пашим як лошади.... працівники міської ради! І то наша приватна міська рада... шо хочемо те і нараховуємо! Ви нас вибрали для того шоб бюджет річний міської ради ми собі в кишені 15 людей поклали 1 І клали ми на горохівчан !
29 Грудня 2017, 22:11
Оце правиьно, оце молодці, так тримати
30 Грудня 2017, 00:00
15000 за гирлянду??? Ви смієтесь??? Це реально смішно. Років 5 назад така сама була на ялинці біля освіти. Невже освіта на стільки багата, що ще тоді могла собі таке позволити?!
30 Грудня 2017, 00:35
Свєта!!! Ну на=фі- га всьо ето))?
30 Грудня 2017, 13:15
А им народ по-барабану .Главное приумножать свои карманы, а чтобы народ ничего "не видел и не слышал", лапша на уши самое то
30 Грудня 2017, 21:29
Особливо нові, дошки оці знизу ялинки, хоча б вже покрасили їх, я вже мовчу, щоб написати &quot;з новим 2018 роком&quot; халтура, що тут скажеш.<br/><br/>А з Луцьком тут взагалі рівняти немає, що, там зовсім інша робота,інші прикраси і інший бюджет, ви ще б з київською ялинкою зрівняли))