У Горохівській громаді думали, як можуть співпрацювати переселенці і місцеві мешканці

14 Червня 2022, 21:39
У Горохівській громаді думали, як можуть співпрацювати переселенці і місцеві мешканці 342
У Горохівській громаді думали, як можуть співпрацювати переселенці і місцеві мешканці

У Горохівській громаді проаналізували, як переселенці та місцеві жителі можуть спільно діяти задля розвитку.

Про це повідомляє Горохівська міська рада.

У Горохові 14 червня працювали фокус-групи, організовані Волинським Інститутом Права в рамках проєкту «Соціальна інтеграція ВПО через розвиток громад у партнерських громадах проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Волинській області», що стало можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

До заходу залучили дві фокус-групи, які складалися із місцевих жителів та переселенців. Учасники заходу поділилися своїми думками щодо актуальних питань, пов’язаних із ВПО.

Станом на сьогодні у Горохівській міській територіальній громаді перебуває понад сім сотень переселенців з інших областей України. Максимально громада розміщувала понад 1200 переселенців. Всі вони приїхали перечекати скрутні часи. 

Водночас за різними прогнозами, від 20 до 50 відсотків ймовірно залишаться на постійне проживання.

Зараз важливо крок за кроком сприяти їх інтеграції у місцеву спільноту та залучати до спільних дій для розвитку населених пунктів територіальної громади. Саме цим, за сприяння організації фокус-груп та аналітиці потреб переселенців, займається Волинський Інститут Права.

У майбутньому представники організації представлять аналітичний звіт, який стосується інтеграції ВПО у Горохівській територіальній громаді.

До слова, Горохівська територіальна громада входить у десять територіальних громад Волинської області, де проводять схожі заходи.

Коментар
Код блоку:
12/08/2022 П'ятниця
12.08.2022
12:00
11.08.2022