Берестечко на колінах зустріло загиблого воїна Сергія Ляшука

04 Липня 2022, 15:03
Берестечко на колінах зустріло загиблого воїна Сергія Ляшука 4239
Берестечко на колінах зустріло загиблого воїна Сергія Ляшука

Загиблого воїна з села Піски, 42-річного Сергія Ляшука, Берестечко зустріло на колінах.

Зустріч захисника відбулася 4 липня – пише «Волинь».

«Життя було сповненим найгарніших планів і мрій, які з одруженням Сергій будував перед війною. Але він дуже хотів миру Україні, тому коли настав час бороти її від російської орди, пішов у пекло не вагаючись ні хвилини.

Із такими оборонцями, яким був наш Сергій, Україна буде. Надійний, впевнений, порядний, доброзичливий…Не забудемо його справжнім чоловіком. Низько вклоняємося й світлій пам’яті і висловлюємо співчуття сім’ї і родині», – розповіла про Героя заступниця Берестечківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальниця відділу освіти, культури, молоді, спорту і соціального захисту Валентина Залевська.

Берестечко зустріло мужнього воїна 68-ої єгерської бригади Сергія Ляшука на колінах. Дорогу люди встелили квітами, а від жалю за молодою долею не стримували сліз. 

Прощалися з захисником у центрі міста, на площі Незалежності. Панахиду служили 9 священнослужителів Православної церкви України на чолі з деканом Берестечківського благочиння, настоятелем Свято-Духівського храму м. Берестечко о. Володимиром Курчином. Цей священник виріс разом із Сергієм, тому дорожитиме багатьма гарними спогадами про нього.

Прощальні слова від земляків промовили голова Берестечківської міської ради Ігор Грудзевич, а також друг загиблого, учасник війни на Донбасі, а тепер волонтер Олександр Пачковський

Ще недавно Сергій просив хлопців не їхати до нього. Мовляв, на Донеччині дуже гаряче від обстрілів, боїв. Волонтери все ж дісталися якнайближче, щоб туди доставити передачу. Захисник її так і не отримав. 

2 липня Берестечко отримало сумну звістку: Сергія вже немає серед живих. Сергій Ляшук народився в селі Піски, що тепер у Берестечківській територіальній громаді. Останнім часом із дружиною Валентиною проживав у селі Перемиль. Там сім’я сьогодні востаннє побачить його в рідному домі.
Хоронитимуть героя завтра
, 5 червня, у селі Піски. Прощальна молитва розпочнеться в Свято-Георгіївському храмі, об 11:00.

Сергій Ляшук – уже четвертий захисник із Берестечківської округи, який віддав життя за Україну в боротьбі з рашистами. Недавно місто провело у Вічність Андрія Семеновича. У АТО загинули Юрій Данилюк і Микола Вільчинський.

Коментар
Код блоку:
12/08/2022 П'ятниця
12.08.2022
12:00
11.08.2022