У Горохівській громаді розпочала роботу програма USAID АГРО

21 Вересня 2022, 16:10
У Горохівській громаді розпочала роботу програма USAID АГРО 313
У Горохівській громаді розпочала роботу програма USAID АГРО

У Горохівській міській раді пройшла стратегічна сесія Програми USAID АГРО, в якій взяли участь представники органів місцевого самоврядування, фермери та підприємці з Горохівської, Локачинської та Павлівської територіальних громад.

Захід провели у вівторок, 20 вересня, йдеться на сайті Горохівської міської ТГ.

Захід мав на меті обговорити цілі та проблемні питання, пов’язанні з розвитком аграрного сектору. Спікерами заходу стали представники Місії USAID в Україні, Уряду України, міжнародних проєктів, експерти з просторового планування, а також керівники органів місцевого самоврядування.

Учасники заслухали аналітичну інформацію та підсумки опитування арговиробників громад, які беруть участь в проєкті. Поділившись на умовні групи, присутні окреслили головні першопричини проблем для аграрного сектору в громадах та орієнтовні шляхи для їхнього вирішення.

Читайте також: Берестечківська громада серед аутсайдерів по виконанню місцевого бюджету за перше півріччя 2022 року

Підсумовуючи зустріч, спікери проєкту USAID АГРО пообіцяли підготувати певні напрацювання виходячи з окресленої проблематики та презентувати їх уже на другій спільній зустрічі.

Цей захід став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» та Програму USAID АГРО.

Довідково:

П’ятирічна Програма USAID АГРО (2019-2024) фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл. Програма пропонує ряд інструментів для малих і середніх агровиробників та сільських громад з тим, щоб збільшити продуктивність та доступ до ринків, удосконалити допоміжні функції в агросекторі (такі, як доступ до фінансування, іригація, агролабораторні та ветеринарні послуги, впровадження систем якості та безпечності продукції та інші), а також покращити нормативно-правову базу (насамперед, що стосується впровадження справедливого та прозорого ринку сільськогосподарських земель та зменшення корупції в агросекторі).

 

Коментар
Код блоку:
05/10/2022 Середа
05.10.2022