Провели в останню путь дев'ятнадцятирічного захисника із Горохівщини

У Берестечку провели в останню дорогу Романа Журавля.
Про це написали на сторінці Берестечківської громади у Facebook.
Знов у скорботі місто Берестечко. Сюди назавжди вернувся ще один воїн – 19-річний Роман Журавель.
Народився хлопець у сусідньому селі Старики. Тут пройшли найкращі миті його молодого життя. Тут він закінчив школу, здобув освіту в Професійно-технічному училищі №27 міста Берестечко. А коли ж прийшла пора, вкотре переступивши поріг Свято-Троїцького собору, попросив благословення Всевишнього на службу в рядах Української армії.
Роман настільки гаряче бажав волі й незалежності Україні, що одразу ж після проходження військової служби підписав контракт і став на її захист. Та в останні дні грудня місто стривожила найболючіша у світі звістка про загибель юного патріота.
Зустріти полеглого Героя зібралося чимало люду. Вони встеляли живими квітами шлях, яким траурний кортеж рухався від в’їзду в місто й до майдану Соборності, де священнослужителі Православної церкви України відслужили громадську панахиду.
«Молодий по роках, але своєю стійкістю, хоробрістю, християнськими та людськими чеснотами він заслужив найбільшої шани. Не зважаючи на свій юний вік, Роман обрав шлях воїна. Він пішов у бій, аби захистити нас». – наголосив у прощальному слові настоятель Свято-Духівського храму міста Берестечка отець Володимир Курчин.
«Саме завдяки таким Героям, як Роман Журавель, банда вбивць, мародерів не дісталася до наших з вами осель, родин. Без сумніву, наш захисник піде до раю, бо в пеклі, яке створила російська орда, він уже був», – звернувся до присутніх Берестечківський міський голова Ігор Грудзевич.
Далі ж труну понесли на руках у село Старики. Там, на подвір’ї рідного батьківського дому відслужили чин парастасу, по завершенні якого настоятель Свято-Троїцького собору міста Берестечка отець Миколай Качмар закликав усіх прийти й на другий день, аби своєю присутністю розділити біль рідних Героя, провівши його до місця останнього спочинку.
Хоронили Романа із належними захиснику Батьківщини військовими почестями. Труну опускали в землю під звучання державного Гімну і трикратний залп салютної групи.