На Горохівщині за 2022 рік плата за землю склала понад 18 мільйонів гривень

25 Січня 2023, 17:48
Плата за землю 105
Плата за землю

За підсумками 2022 року до бюджетів громад Горохівщини сплатили 18,1 мільйона гривень плати за землю.

Про це інформує Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області, пишуть на сайті Горохівської міської ради.

Зокрема, з початку року юридичні особи Горохівщини спрямували до місцевих бюджетів 13,5 мільйона гривень, а фізичні особи – 4,6 мільйона гривень плати за землю.

«Окрім поточних платежів, що є обов’язковими для сплати на територіях, де відсутні бойові дії, власникам землі та об’єктів нерухомості варто погасити заборговані майнові податки, а підприємцям – заборговані суми єдиного податку», – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Звертають увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

Інформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань також можна отримати у центрах обслуговування платників, що діють при державних податкових інспекціях області.

Водночас податківці рекомендують скористатися правом на податкову амністію тим, хто придбав майно за доходи, з яких не сплачено ПДФО. Сплативши збір після подання одноразової добровільної декларації, такі особи звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за несплату податків у минулому.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, що працює щосереди з 10:00 до 12:00.

Коментар
Код блоку:
08/02/2023 Середа
08.02.2023
07.02.2023