У Берестечку попрощались із загиблим Романом Романюком

25 Травня 2023, 16:33
У Берестечку попрощались із загиблим Романом Романюком 2618
У Берестечку попрощались із загиблим Романом Романюком

У Берестечку зустріли та попрощались із загиблим Романом Романюком.

Про це повідомили на сторінці Берестечківської громади у фейсбуці.

У середу, 24 травня, Берестечківська громада зустріла загиблого військовослужбовця Романюка Романа Володимировича 28.11.2003 року народження.

Народився хлопець у Берестечку, де пройшло його дитинство. Тут він закінчив школу, здобув освіту в Професійно-технічному училищі N°27.

Було в нього багато планів на життя, але війна внесла свої корективи. Роман не вагаючись записався добровольцем та мужньо став на захист Батьківщини.

В Бахмутському районі Донецької області поблизу м. Часів Яр 19 квітня 2023 року зв’язок з Романом обірвався. Аж 23 травня надійшла сумна звістка про те, що під час виконання бойового завдання Роман загинув

Кортеж із загиблим воїном зустріли живим коридором шани жителі громади, покладаючи квіти перед автомобілем з домовиною захисника. Прибувши останній раз на подвір’я до рідного дому, собор місцевих священнослужителів відслужив чин заупокійної літії.

 «Неможливо підібрати слова, які б полегшили біль рідних. Є лише людське співчуття та розуміння цієї великої втрати», - наголосив у прощальному слові настоятель храму села Мерва отець Павло Кліцук

Після чого траурна процесія попрямувала до Свято-Троїцького собору Берестечка, де відслужили чин похорону, по завершені якого зі скорботним словом виступив настоятель Свято-Троїцького собору отець Миколай Качмар. Священник звернувся до усіх присутніх з проханням не забувати яку ціну платять наші хлопці, щоб ми прожили цей день спокійно. 

На кладовищі до родини та близьких загиблого зі словами співчуття звернувся міський голова Ігор Грудзевич.

«Без сумніву, наш захисник піде до раю, бо в пеклі, яке створила російська орда, він уже був...» - промовив міський голова.

Поховали Романюка Романа на місцевому кладовищі, у мить прощання звучав Державний Гімн України та триразові залпи почесної варти.

Коментар
03/06/2023 Субота
03.06.2023
02.06.2023