«Горохівські фазани»: лісівники випустили 60 птахів

12 Квітня 2018, 16:23
Юні помічники лісівників здивували всіх глибокими знаннями про флору й фауну 2934
Юні помічники лісівників здивували всіх глибокими знаннями про флору й фауну

На Горохівщині випустили на волю 60 фазанів. 

Про це повідомляє ВолиньUA, з посиланням на Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Збагачувати місцеву фауну фазанами колектив ДП «Горохівське ЛМГ» розпочав позаторік, коли було придбано 80 чотиримісячних фазанів.

Торік головний мисливствознавець Григорій Биховець привіз із Іллінецького державного фазанарію, що знаходиться у Вінницькій області, 150 голів молодняка. «Прописали» їх в мисливських угіддях Горохівського лісництва. Кажуть, що молодняк акліматизувався та прижився.

На території України вони поширені у південних та південно-східних районах, а також на Закарпатській рівнині та в окремих районах Волині.

Тепер до цих адрес активно приєднується Горохівщина. Минулого тижня Григорій Биховець знову їздив в Іллінецький державний фазанарій і привіз звідти 60 дорослих птахів.

Це стало подією в Горохівському лісомисливському господарстві, зокрема в Горохівському лісництві.

Фазанів обережно діставали з ящиків і випусками їх у нові домівки директор ДП «Горохівське ЛМГ» Володимир Супрун, головний мисливствознавець Григорій Биховець, інженер Олег Дахнюк, водій Роман Майко, депутат районної ради, житель Квасова Юрій Обишук, активісти шкільного лісництва Богдан Дохнюк і Христина Степанюк.

Юні помічники лісівників здивували всіх глибокими знаннями про флору й фауну.

Тепер лишається сподіватися, що Горохівщина стане для фазанів новою комфортною для проживання домівкою. 

Довідково:

Фазан звичайний – красивий птах підродини Фазанових ряду куроподібних із яскравим різнокольоровим пір’ям – золотавим, темно-зеленим,  помаранчевим, фіолетовим. Він вважається південним, мешкає в Азії до Китаю, корейського півострова та Японських островів. На північ розповсюджений до дельти Волги, водиться в Грузії, Азербайджані, Вірменії, на Північному Кавказі. Фазанів успішно розводять також у Європі та Північній Америці. Для цього існують відповідні програми з акліматизації цих птахів. 

Коментар
19/04/2024 П'ятниця
19.04.2024
18.04.2024