У ліцеї села Звиняче відкрили меморіальну дошку Дмитру Редчуку

21 Грудня 2023, 19:10
Відкриття меморіальної дошки 1674
Відкриття меморіальної дошки

У Звинячівському ліцеї та на будинку у Горохові відкрили меморіальні дошки Дмитру Редчуку.

Про це повідомили на сайті Горохівської міської ради.

Нещодавно, 16 грудня 2023 року, на могилі загиблого у війні Дмитра Редчука зібралися друзі та рідні, щоб вшанувати його пам'ять в земний день народження. 

А вже 20 грудня у селі Звиняче, де народився Дмитро, відкрили меморіальну дошку в ліцеї, в якому навчався. Найрідніші люди, односельчани, друзі, колеги, настоятель місцевого храму згадали найпам’ятніші сторінки життя Дмитра, помолилися щиро за  його душу. 

Ще одну меморіальну дошку встановили на будинку в Горохові.

Дмитро Редчук – це не лише ім'я на військовій доповіді. Це коханий чоловік, люблячий син, турботливий батько, справжній брат і великий патріот своєї батьківщини. Він став одним із перших добровольців, які ще у 2014 році взялися захищати Україну під час Антитерористичної операції (АТО), а згодом і під час повномасштабного вторгнення.

Цього літа, 10 липня 2023 року, став чорним днем для родини, друзів і братів по зброї старшого солдата взводу зв’язку механізованого батальйону Дмитра Редчука. Під час виконання бойового завдання в населеному пункті П’ятихатки Василівського району Запорізької області, він отримав поранення, несумісні з життям, під час ворожого мінометного обстрілу.

«Насправді, Дмитро мав можливість не служити, але він вважав це своїм обов'язком – обов'язком перед рідною землею. Його любов до держави і бажання захищати її виросли в ньому, як корінь дуба, міцні і невід’ємні від його існування», – розповідає дружина Тетяна.

Читайте також: У Перемильському ліцеї відкрили меморіальну дошку в пам'ять про Романа Журавля

Кожен його вихід на передову був важким випробуванням, але він не зраджував своїм принципам та обов'язкам. Дмитро не бачив, як росте новонароджений синочок Михась. Завжди при кожній нагоді їхав додому, аби побути хоч декілька годин з своєю родиною. Він твердо вірив у наближення перемоги і завжди просив дружину бути сильною.

Дмитро Редчук встиг врятувати життя декількох своїх побратимів перед смертю. Попри поранення, він встиг викликати по рації допомогу, для евакуації. 

Коментар
13/04/2024 Субота
13.04.2024
12.04.2024