На Горохівщині працюють над ефективністю заходів із легалізації праці

06 Березня 2024, 11:41
На Горохівщині працюють над ефективністю заходів із легалізації праці 323
На Горохівщині працюють над ефективністю заходів із легалізації праці

До участі в засіданні робочої групи з питань легалізації трудових відносин, у складі якої представники органів виконавчої влади, центру зайнятості, місцевого самоврядування, долучилася начальниця Горохівської ДПІ Руслана Дейнега.

Про це повідомляє Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Під час засідання представниця податкової служби поінформувала про повноваження податкової служби та наголосила, що результативність роботи у напрямку легалізації робочих місць залежить від скоординованих зусиль усіх гілок влади та контролюючих органів.

«Варто відзначити, що позиція громадян і працедавців у питанні оформлення трудових відносин – однаково важлива. Громадяни мають право не погоджуватися на незадекларовану працю, оскільки втрачають права і можливості. Працедавці не мають права ігнорувати вимоги закону задля тимчасової вигоди шляхом мінімізації сплати податків. Наше завдання – переконати обидві сторони працювати у правовому полі», – наголосила Руслана Дейнега.

Посадовиця підкреслила, що комплексний підхід до проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів сприятиме створенню справедливих і безпечних умов праці для всіх та укріпленню економіки нашої країни.

Нагадаємо, що громадяни, які торік отримали доходи без сплати податків, зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи до 1 травня 2024 року.

З огляду на доступність ІТ-сервісів, потенційним декларантам пропонується подати декларацію через електронний кабінет або ж скористатися можливостями мобільного застосунку «Моя податкова».

Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів.

Читайте наші новини у Telegram.

Коментар
20/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024