У Городищенській громаді попрощалися із 20-річним Василем Куприянчиком

31 Березня 2024, 18:08
Прощання 840
Прощання

У Городищенській громаді попрощалися із загиблим військовослужбовцем Василем Куприянчиком. Поховали захисника на кладовищі в селі Ниви-Губинські.

Про це повідомили на сайті Городищенської громади.

Упродовж всього маршруту з Луцька до Сенкевичівки та Нив-Губинських, кортеж на колінах зустрічали місцеві мешканці – і дорослі, і діти з прапорами та квітами віддавали останню шану 20-річному воїну, який мужньо боронив нашу землю від російської навали.

Проводили Василя Куприянчика в останню путь рідні та знайомі, друзі та побратими, мешканці Городищенської громади та духовенство, керівництво та працівники апарату ради.

Поховання військового здійснили з усіма військовими почестями та за церковними традиціями. Чин похорону відбувся у Свято-Юріївському храмі селища Сенкевичівка, прощання – на подвір'ї обійстя бабусі у селі Ниви-Губинські.

Процесію супроводжував військовий оркестр та військовослужбовці.

Старший стрілець-оператор одного зі штурмових батальйонів солдат Василь Куприянчик, який проходив військову службу за контрактом, вірний військовій присязі, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України, загинув поблизу населеного пункту Орлівка Донецької області 22 березня 2024 року

Прощались з захисником, як належить, спільною молитвою, виконанням Державного Гімну України військовим оркестром під залпи почесної варти.

Коментар
13/04/2024 Субота
13.04.2024
12.04.2024