У Берестечку відкрили меморіальну дошку на честь захисника Романа Романюка

19 Квітня 2024, 18:47
Меморіальна дошка 748
Меморіальна дошка

У Берестечківському ліцеї відбулося відкриття та освячення меморіальної дошки на честь загиблого військовослужбовця Романа Романюка.

Подія відбулася 19 квітня – повідомляє Район.Горохів.

Вшанувати пам’ять полеглого воїна зібралася його родина, друзі, знайомі, однокласники, представники місцевої влади, педагоги та учні ліцею.

Право відкрити меморіальну дошку надали братам Романа Романюка – Назарію, Максиму та Віталію.

Багато теплих слів лунало на адресу дев'ятнадцятирічного патріота, який попри юний вік, взяв до рук зброю, аби захистити тих, хто не може захиститися сам.

«Війна не щадить і не обирає. Вона безжально забирає найкращих синів України. Та попри все ми повинні вірити в перемогу, адже нездоланна та нація, яка на колінах зустрічає своїх Героїв», – зазначив Берестечківський міський голова Ігор Грудзевич.

«Дякуємо родині Романа за гідне виховання захисника. Його відвага й відданість навіки залишаться у наших серцях», – сказала однокласниця загиблого воїна Юлія Колеснік.

«На меморіальній дошці Роман зображений саме таким, яким його пам'ятають у ліцеї. Різниця лише в одному – хлопець настільки змужнів внутрішньо, що нам цієї мужності належить повчитися», – підкреслив настоятель Свято-Троїцького собору міста Берестечка отець Миколай Качмар після звершення поминального молебню.

Схиливши голови перед світлою пам'яттю захисника України Романа Романюка, діти трепетно читали вірші. Душу кожного зворушила пісня «Ми діти війни» у виконанні учнів та вчительки музики Берестечківського ліцею Вікторії Василюк.

На завершення заходу присутні поклали квіти до присвяченої загиблому воїну меморіальної дошки.

Нагадаємо, Романюк Роман Володимирович (28.11.2003 року народження), житель міста Берестечка, загинув на Бахмутському напрямку.

Коментар
20/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024
18.05.2024