У Берестечку провели святковий захід, приурочений Дню матері

15 Травня 2024, 11:54
У Берестечку провели святковий захід, приурочений Дню матері 717
У Берестечку провели святковий захід, приурочений Дню матері

Святковий захід, приурочений Дню матері, відбувся у центрі міста Берестечка біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Його організували працівники Центру культури та національної пам’яті Берестечківської міської ради.

Подія відбулася 14 травня. На ній побувала журналістка Район.Горохів.

Багато теплих слів звучало на адресу людини, яка дала життя, та чия підтримка робить нас сильнішими.

«Материнська любов – це найдорожче почуття у світі. Воно дає наснагу жити, творити та перемагати», – наголосила ведуча заходу Софія Павлюк.

Вона душевно продекламувала вірш жительки Берестечка – поетеси Ганни Матіїшиної, присвячений мамі. Своєю чергою привітала зі святом та низько вклонилася матерям захисників, які виборюють нам Перемогу. 

У ході заходу перед присутніми виступили народний аматорський гурт «Берест» (керівник Віктор Коринецький), солістка Тетяна Романюк, дует у складі Андрія Пасічника і Лариси Лейбик. Словами великодньої гаївки закликали народ до єднання учасники вокального ансамблю Берестечківського центрального Будинку культури Ольга Дідик, Наталія Данилюк, Лариса Лейбик, Віктор Коринецький, Володимир Придальний, Андрій Пасічник.

До участі у святковому заході долучилися вихованці та керівники гуртків Центру музично-естетичної освіти школярів Берестечківської міської ради. Вокальні та інструментальні виступи найріднішим присвятили учасники ансамблю скрипалів, солістка Анастасія Гаврилюк (керівниця Олена Черниш) та солістка Ліза Беновська (керівник Микола Данилюк).

Танцювально-музичною композицією потішили матусь вихованці ЗДО «Малятко» Берестечка (керівниця Вікторія Василюк).

Зважаючи на тяжкі реалії сьогодення, символічним був Пролог заходу «Пекла Україна паску» в виконанні учасників народного аматорського колективу «Берегиня» ЦКНП у складі Ольги Дідик, Арсена Дергая, Владислави Власюк та керівниці Лариси Лейбик.

«Цьогоріч українці знову готувалася до Великодня у сльозах. Та водночас кожен випікав паску з надією на Перемогу», – прокоментувала виступ колективу головна бухгалтерка ЦКНП Ольга Дідик, яка проникливо зіграла роль Жінки-матері у даній постановці.

На завершення свята присутні зробили благодійні внески до скриньки, зібравши на потреби Збройних сил України 4 тисячі гривень.

Читайте наші новини у Telegram.

Коментар
20/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024
18.05.2024