Провели екскурсію для дітей з сімей військовослужбовців ЗСУ Горохівщини

09 Липня 2024, 18:41
Провели екскурсію для дітей з сімей військовослужбовців ЗСУ Горохівщини 1055
Провели екскурсію для дітей з сімей військовослужбовців ЗСУ Горохівщини

Для дітей з сімей військовослужбовців ЗСУ Горохівщини організували екскурсію на лавандове поле, що у «Волинській Голландії» та в культурно-розважальний комплекс «Адреналін сіті» Луцька.

Про це повідомили на сайті Горохівської міської ради.

Дітям розповіли про ідею створення та про ексклюзивну місцину під назвою Лавандія, де росте майже 4 га лаванди та лавандину. Діти були приємно вражені красою та ароматами лавандового поля. На згадку про цю красу, у фотозонах поля, вони провели численні фотосесії.

В культурно-розважальному комплексі «Адреналін сіті» Луцька діти Горохівщини спочатку відвідали музей сучасного українського мистецтва Корсаків. Найбільше їх вразила картина художника Петра Антипа з Горлівки – «Космогонія». Це не тільки найбільша картина у світі (створена одним художником), це картина від українців для всього світу про весь світ, оскільки в сюжеті лежить історія створення Всесвіту – від Великого вибуху та розвитку цивілізації до наших днів.

Потім відвідали музей науки і техніки, де діти вступили в захоплюючий діалог між наукою та суспільством, що є невичерпним джерелом для пізнання та розвитку. В цьому музеї зібрано дуже багато експонатів. Учням демонстрували різні фізичні явища і приклади технічного прогресу. Діти мали можливість протестувати окремі наукові експонати власноруч.

Далі була територія розваг для дітей – Парк розваг «Кенгуру», де діти відвідали атракціони: «Кольоровий лабіринт», «Батут-павук» та «Веселу гірку».

На згадку про цікаву екскурсію від благодійного фонду «Старе місто» кожній дитині вручили подарункові набори.

Задоволені та з переповненими позитивними емоціями діти щиро дякують організаторам заходу.

Читайте наші новини у Telegram.

Коментар
20/07/2024 П'ятниця
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром