Підтримка зусиль у протидії туберкульозу: в Горохів завітали експерти

10 Липня 2024, 10:06
Підтримка зусиль у протидії туберкульозу: в Горохів завітали експерти 156
Підтримка зусиль у протидії туберкульозу: в Горохів завітали експерти

Профілактика інфекцій та інфекційний контроль є важливими компонентами якісної та безпечної медичної допомоги. Відповідно до світових практик і українського законодавства, ці заходи спрямовані на зниження ризику поширення інфекцій у закладах охорони здоров'я та забезпечення безпеки, як для пацієнтів, так і для медичних працівників. Організація PATH, зокрема, активно сприяє впровадженню найкращих практик ІК в Україні, допомагаючи медичним установам підвищувати стандарти надання медичних послуг.

Про це інформують на сайті Горохівської міської ради.

У межах проєкту USAID Ukraine «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» відбувся чотириденний візит експертів PATH до Горохівської міської територіальної громади. 

Основна мета цього візиту полягала у визначенні поточної ситуації, виявленні сильних і слабких сторін впровадження основних компонентів профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров'я, а також обговоренні можливих напрямків надання підтримки.

Експерти проєкту провели моніторингову оцінку в кількох закладах громади, зокрема в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини КНП «Горохівський центр первинної медичної допомоги», у Горохівській багатопрофільній лікарні та у Горохівському психоневрологічному інтернаті.

«Варто зазначити, що попри складну ситуацію в країні, пов’язану з війною, медичні та соціальні працівники закладів охорони здоров'я і закладів соціального захисту Горохівської громади демонструють високий рівень безпеки у своїй роботі. Активно впроваджуються новітні підходи та постійно підвищується якість надаваних послуг», – йдеться у повідомленні.

На завершення візиту у Горохівській міській раді відбулося підбиття підсумків чотириденної роботи експертів у громаді. Представники проєкту висловили щиру подяку медичним і соціальним працівникам Горохівської громади за їхній професіоналізм та прагнення до саморозвитку. Сподіваємося на подальшу співпрацю та докладемо спільних зусиль для формування безпечного середовища для людей під час отримання медичних послуг.

Читайте наші новини у Telegram.

Коментар
20/07/2024 П'ятниця
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром