Закінчилася зміна у православному дитячому наметовому таборі «Благовісник»

29 Липня 2018, 11:00
2685

Протягом чотирьох днів у селі Березівка, що на Львівщині, функціонував дитячий православний наметовий табір «Благовісник», створений з благословення єпископа Волинського і Луцького УПЦ Нафанаїла та ініціативи священиків Горохівського та Мар'янівського благочинь.

У табір приїхали майже сто юних прихожан храмів Горохова, Борочича, Широкої, Ощева разом із своїми настоятелями отцями Андрієм Гаврилюком, Юрієм Зарафутдіновим, Ігорем Бондарчуком та Романом Свіликом. Організаційну частину табору повністю взяли на себе члени молодіжки «Логос» при храмі Різдва Христового у Горохові та молодь з Борочич. Молоді студенти спільно були вожатими у загонах та проводили культурно-масові заходи.

Насичену табірну програму гарно та змістовно склала старший вихователь, учитель історії ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Івана Франка міста Горохова Надія Фищук. Діти виготовляли стінгазети, вивчали девізи, знаходили цікаві та оригінальні номери для конкурсу талантів... 

Кожен день вихованці табору брали активну участь у різноманітних конкурсах та забавах, весело проводили вільний час між загальнотабірними заходами, насолоджувалися живим спілкуванням з новими товаришами. Звичайно, не обходилося й без молитви: вихованці постійно дякували Богові за добре поліття та безхмарну погоду.

Щовечора та щоранку під час молитов, які очолювали директор табору отець Андрій Гаврилюк та духівник протоієрей Юрій Зарафутдінов, діти однодушно щиро просили у Господа миру та спокою для Богом береженої Української держави. Кожного разу молитва закінчувалася духовною бесідою, під час якої священики розповідали, що в житті важливо не лише постійно згадувати про Бога, але й турбувалися про ближнього, наголошували на тому, що потрібно бути постійно вдячним Богові за все: і за радості, і за скорботи, пояснювали найважливіші євангельські принципи, розкривали нові цікаві сторінки біблійних учень.

Кожен табірний день був для вихованців по-своєму насиченим та унікальним, адже щоденно відбувалися різні захоплюючі ігри, конкурси, забави. Окрім загальнотабірних заходів діти могли пострибати на батуті, пограти у футбол, волейбол (зі священиками - особливо цікаво), бадмінтон чи дартс. Найбільше кожен чекав купання в озері і тут справді радості дітей не було меж.

Поки діти відпочивали і гралися на табірній кухні не вщухала робота. Якість харчування у таборі була найкращою, ніхто не залишався голодним під час спільної трапези. Це найперше результат праці умілих рук кухарів Світлани Семчук, Ірини Семенюк, Любові Рохміль та Ірини Герчук, яким допомагали священики. Організація кожного із видів дозвілля не обійшлася без праці завгоспа Миколи Фищука.

На закінчення табору кожній дитині священики вручили подяки, солодощі та пам'ятні подарунки, щиро побажавши їм добра та радості. Діти ж у свою чергу багаторазово однодушно промовляли три чарівних слова - «Спаси Вас Господи» - для священиків та організаторів їхнього відпочинку. Багато хто сумував, що табірна зміна закінчилася так швидко...

Оргкомітет табору висловлює щиру подяку за фінансову допомогу та підтримку голові Горохівської районної ради Тарасові Щерблюку, підприємцям Ользі Краков'як та Андрію Зайцю. За доставку дітей щиро вдячні голові ФГ «ВолиньАгроКом»  Валентину Слуцькому, начальнику відділу освіти Горохівської РДА Віктору Білику та керівнику ПОСП «Україна» Григорію Шереметі.

Роман НОВОСАД
1

1
1


12
11

1

2

11

1
1

1


1
1


1

1

1

1

1

1

1

1

1

1


11

2

1

1

1

1

1

1

1

1


 

 

Коментар
01/12/2021 Середа
01.12.2021
30.11.2021
29.11.2021