Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Коля Войтович
Коля Войтович

Небайдужих просять допомогти онкохворому підлітку

10:33 08.10.2018
1105

Колі 15, і у нього лімфогранулематоз – злозлоякісне захворювання лімфоїдної тканини.

Микола проходить лікування у відділенні онкогематології Волинської обласної дитячої лікарні. Кошти збирають на препарати хіміотерапії, підтримуючі препарати, обстеження МРТ.

За свій вік хлопець з села Мокрець Турійського району захворів вперше, ціле дитинство минуло без хвороб.

«Коли ми поїхали на лікування до Луцьку то сказали, що він просто простудився, а вже як передали аналізи до Києва, то вияснилось що у нашого сина онкозахворювання. Ми не могли повірити, що таке станеться, до останнього сподівались, що це помилка, бо ж раніше онкохворою була наша старша донька Альона. Починалось все так як і з Колею, просто хвороба, а потім ми поїхали до Києва, де нам сказали про онкологію, у неї була третя стадія», – розповідає Світлана Войтович, мама онкохворого підлітка.

На щастя, зараз Оленка здорова, вийшла заміж і виховує троє діток, хоча лікарі запевняли, що вона не зможе мати дітей. Дівчина поборола цю важку хворобу, і живе нормальним життям.

Світлана ж, багатодітна мама, у неї аж п’ятеро дітей. Зараз ніде не працює, бо роботи і так багато. Коля завжди проситься допомогти, робить хатні справи, дивиться за меншими дітками.

Тато Миколи працює на птахофабриці. Розповідає, що всіма силами стараються заробити, бо грошей на лікування надто мало.

Про хлопця завжди ходять схвальні відгуки. Він допомагає не тільки вдома, а й сусідам та старшим людям. У школі користується хорошою репутацією вчителів, бо завжди слухається.

Коля любить майструвати своїми руками, то поличку зробить, то стола по ремонтує .

З того часу як захворів, став соромитись себе, адже унаслідок хімії, хлопець залишився без волосся, через це і на вулицю виходити не хоче, тільки у будинку сидить. Не хоче щоб інші бачили його, звертали увагу.

Для нього надто важко це все переживати, він боїться, часто думає, але батьки, підтримують підлітка як тільки можуть, допомагають, позитивно налаштовують та не дають журитись. Бо головне – вірити, що все буде добре.

«У жовтні буде знову хіміотерапія. Хоч ліки і надто дорогі, але все ж надіємось, що знайдуться добрі люди, які допоможуть Колі прожити повноцінне життя», – каже мама.

Небайдужі можуть переказати гроші на банківську картку мами Колі:
Приватбанк: 5168 7573 6302 8152 – Ковальчук Світлана Анатоліївна.24 квітня
Сьогодні
Вчора
22.04.2019
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
17.04.2019
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин