Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Надали соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям
Надали соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям

Горохівщина: надали соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям

15:59 07.08.2018
836

«Соціальні комісії» Горохівської РДА провели засідання.

Для вирішення проблем найбільш нужденних громадян, підтримки й соціального захисту малозабезпечених сімей, для забезпечення мінімальних соціальних гарантій 6 серпня 2018 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося засідання комісії з призначення державної соціальної допомоги, житлових субсидій та пільг малозабезпеченим сім’ям та комісії з питань прийняття рішень з призначення компенсацій по догляду за непрацездатними громадянами, яку проводив заступник начальника управління Володимир Тивонюк, – повідомляють у відділі з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації.

Участь у роботі комісії взяла в.о.голови, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Косюк. З метою повного та об’єктивного розгляду заяв громадян при вирішенні питань про надання субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям на засіданні розглянули та врахували наявність виняткових обставин у цих сім’ях.

В ході розгляду звернень громадян надано вичерпну інформацію щодо доцільності надання допомоги, субсидій та пільг кожному із заявників. Питання щодо надання допомоги розглядається членами комісії колегіально на підставі акту обмеження матеріально-побутових умов сім’ї, враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім’ях заявників.

Розглянувши кожне із звернень, члени комісії прийняли рішення по кожному заявнику у відповідності з чинним законодавством.

20 березня
Сьогодні
Вчора
18.03.2019
17.03.2019
16.03.2019
15.03.2019
14.03.2019
13.03.2019
12.03.2019
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин