Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У справі затримання керівників Горохівського району «засвітився» професійний провокатор

14:33 13.08.2018
3801

Адвокат Артур Мартиросян опублікував резонансну заяву про те, що до гучних корупційних справ причетний агент УЗЕ у Волинській області.

Артур Мартиросян захищає інтереси шацької судді Наталії Сушик, яку звинувачують в отримання хабаря. У цій гучній справі йшлося про змову із заступником Луцького міського голови Олександра Рачкова.

Детальніше про ситуацію читайте Десять фактів, які треба знати про хабар зама мера Луцька і його спільників

Під час слідства і судової тяганини щодо справи Рачкова і його спільників несподівано на поверхню «виплили» деталі інших скандалів, до яких причетний один і той же свідок Казмірчук Олександр Анатолійович.

«Якщо ви його бачите в себе на порозі кабінету – ви об'єкт розробки спецслужб. Провокатор діє по «накатаній» схемі – представляється або юристом зі Львова, або підприємцем, втирається в довіру та провокує на якісь дії, результатом чого є затримання та широкий розголос в пресі. Особа провокатора досить широко відома в юридичних колах міста Луцька, оскільки він з 2002 по 2007 р.р. навчався на юридичному факультеті ВДУ ім. Лесі Укранки. Звати його – Казмірчук Олександр Анатолійович, а фото додаю. Це фото взято з його сторінки у фесбук, яка названа «Алегрис Платон» https://www.youtube.com/watch?v=U6D0cDGSHAk. На скільки мені відомо, він був завербований у 2006 році та до цього часу є діючим агентом УЗЕ у Волинській області», – пише Артур Мартиросян

Далі адвокат наводить подробиці біографії Казмірчука.

«Ще з інституту багато хто його пам'ятає, як дуже енергійну та ділову людину. Вочевидь, ці його якості дуже сподобались «вербовщикам», а враховуючи, не зовсім законні оборудки, якими, в той час займався, Олександр, – не виявилось складним його завербувати. В буремні двохтисячні він займався торгівлею мобільними телефонами, переферією до них та мав мережу гральних автоматів. Думаю, саме через них і був завербований Казмірчук О.А. З тих часів його справи пішли в гору, оскільки він зараз є співвласником мережі ломбардів ПТ «ЛОМБАРД ПЛАТИНУМ КАПІТАЛ» https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch . Думаю фінансовим благополуччям він завдячує саме агентруній роботі на УЗЕ у Волинській облаті. Казмірчука О.А. використовували як агента багато раз і рано чи пізно ця інформація мала бути викрита. Зокрема, Казмірчук О.А. причетний до справи начальника Ковельського територіального сервісного центру МВС № 0742 у Волинській області Віталія Новікова, якого суд виправдав. Вирок в даній справі розміщено за посиланням http://reyestr.court.gov.ua/Review/72130140 . «Свідок Особа_8» це є Казмірчук О.А. Також, він «засвітився» в справі про затримання керівників Горохівського району. Саме Казмірчук О.А., під іншим прізвищем, є тим самим підприємцем, який хотів взяти в оренду земельну ділянку. Останньою відомою справою Казмірчука О.А. є - провадження відносно заступника мера м. Луцька Рачкова О.Л.. В спрві Рачкова О.Л. агент Казмірчук О.А. представлявся юристом зі львова, який в інтересах Львівських забудовників веде їхні справи у Луцьку».
;
19 вересня
Сьогодні
Вчора
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
13.09.2018
12.09.2018
11.09.2018
10.09.2018
09.09.2018
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин