Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Горохівщині за кошти Світового банку облаштують чотири амбулаторії
На Горохівщині за кошти Світового банку облаштують чотири амбулаторії

На Горохівщині за кошти Світового банку облаштують чотири амбулаторії

20:31 06.09.2018
1115

На Волині за гроші позики Світового банку розпочнуть роботи на ще десятьох об’єктах під амбулаторії. Зокрема, у Горохівському районі реконструюватимуть під амбулаторії чотири приміщення.

Про це повідомляють на сторінці «Зниження рівня захворюваності на хвороби системи кровообігу - Волинська ОДА» у Facebook.

У рамках реалізації будівельного компоненту Субпроекту World Bank Ukraine та Міністерства охорони здоров'я України «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» підписали шість договорів на виконання робіт із ремонту та реконструкції приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

Національні конкурсні торги оголосили у травні 2018-го, а розкрили 21 червня. Після цього тривала оцінка пропозицій, за результатами якої фірмам надіслали акцепти. У підсумку підписали шість угод із трьома фірмами, які мають зробити під ключ десять приміщень у Ковелі, Ковельському, Горохівському, Іваничівському, Локачинському та Любомльському районах.

Надаватимуть послуги ТОВ «Вінницька будівельна компанія», ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» та ТОВ «Укрмонтажбуд-4». Тривалість виконання робіт – від 5 до 10 місяців. Загальна вартість робіт – майже 79,5 мільйона гривень.

«Впевнений, що будівельники будуть відповідально та якісно виконувати роботи, об’єкти здадуть в експлуатацію вчасно, а волиняни у результаті отримають покращення доступу до медичних послуг», – наголосив на очікуваннях від підписання цих договорів голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

Довідка

Виконувати роботи за лотом № 1 буде ТОВ «Вінницька будівельна компанія». Обсяг – реконструкція приміщень котелень під Зеленську амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Ковельській, 43А в с. Зелена Ковельського району Волинської області, реконструкція приміщення басейну під амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Відродження, 12 Г в м. Ковелі Волинської області та реконструкція нежитлового приміщення під амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. 40 років Перемоги, 11 в м. Ковелі Волинської області.

Це товариство також береться за роботи за лотом № 5, де прописані реконструкція Привітненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. Центральна, 50 в с. Привітне Локачинського району, та за лотом №6, що передбачає реконструкцію будівлі пришкільного інтернату Забузької ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Забужжя, вул. Шкільна, 1 Любомльського району під амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Роботи за лотом № 2 виконає ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536». Підприємство береться за реконструкцію фельдшерсько-акушерського пункту під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Печихвости Горохівського району і реконструкцію приміщення дитсадка під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Лобачівка Горохівського району.

Також у ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» – роботи за лотом №3: реконструкція приміщення аптеки під амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Луцькій, 12 в с. Журавники Горохівського району і реконструкція частини приміщень дитячого садка під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Скобелка Горохівського району.

Роботи за лотом № 4 (NCB-W-6.1.1.3/4) виконає ТОВ «Укрмонтажбуд-4». Воно береться за реконструкцію приміщення фельдшерсько-акушерського пункту під амбулаторію загальної практики сімейної медицини на вул. Центральній, 64а в с. Риковичі Іваничівського району.

22 лютого
Вчора
20.02.2019
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин