Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Горохівщина – один із районів, що найбільш підтримує аграрну галузь з місцевого бюджету
Горохівщина – один із районів, що найбільш підтримує аграрну галузь з місцевого бюджету

У Горохові вирішували, як підтримати агровиробників

13:52 10.09.2018
907

Представниця робочої групи з перевірки стану виконавської дисципліни на Волині, головна спеціалістка департаменту підтримки фермерства, кооперації та розвитку сільських територій Ірина Дзюба та директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко з робочою поїздкою відвідали Горохівський район.

Візит відбувся 5 вересня, інформують у Департаменті агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації.

Відбулася робоча зустріч з головою РДА Юлією Гринчук та головою районної ради Тарасом Щерблюком, радником голови облдержадміністрації Андрієм Розтокою, та начальником управління регіонального розвитку райдержадміністрації Миколою Панасюком.

Присутні обговорили питання використання бюджетних коштів на цільові програми підтримки агропромислового комплексу, зокрема з державного і місцевих бюджетів.

Юрій Горбенко зазначив, що завдяки активному депутатському корпусу районної ради, Горохівщина – один із районів, що найбільш підтримує аграрну галузь з місцевого бюджету.

Ірина Дзюба рекомендувала слідкувати за державними програмами підтримки агровиробників на сайті Мінагрополітики, щоб впроваджувати їх у районі та доносити зазначену інформацію до малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників.

Свої зауваження щодо внесення змін до державних програм підтримки аграріїв висловив Тарас Щерблюк.

У Горохівському районі працює найбільш ефективний в області сільськогосподарський обслуговуючий кооператив молочного напрямку «Степ». Заступник голови кооперативу Михайло Стецюк ознайомив із матеріально-технічною базою кооперативу та розповів про його розвиток.

СОК «Степ» заснований у Галичанах в 2009 році. Завдяки підтримці із бюджетів різних рівнів, придбали доїльний апарат, косарку, холодильне обладнання, а також аналізатор молока «Ecomilk», провели залуження громадських пасовищ. Своїм членам кооператив допомагає вигідно здавати молоко, обробляти землі та заготовляти сіно.

Зі слів Михайла Стецюка, для подальшого розвитку кооперативу необхідно придбати молоковоз, який забезпечить якісне транспортування молока на переробні підприємства. Це створить хороші передумови для формування великих партій молока й зміцнить позиції при домовленостях за його вартість. А також у планах кооперативу – будівництво власних переробних потужностей для виробництва сирів.

Члени кооперативу сподіваються на підтримку з державного бюджету для втілення своїх планів.20 липня
Сьогодні
Вчора
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин