Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Новоспечені студенти
Новоспечені студенти

Як у Горохівському коледжі ЛНАУ зустріли першокурсників

09:03 13.09.2018
1338

Першокурсників Горохівського коледжу Львівського національного аграрного університету ознайомили з традиціями навчального закладу, особливостями навчання та провели інструктаж з техніки безпеки.

Зустріч з новоспеченими студентами відбулася 12 вересня. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор коледжу Олег Жельчик.

Заступниця директора коледжу з виховної роботи Світлана Білик розповіла студентам-першокурсникам про історію та традиції закладу освіти. З особливостями освітнього процесу в коледжі, з правами та обов’язками студентів ознайомила заступниця директора з навчальної роботи Оксана Генсецька.

Голова профкому студентів Ольга Рендюк та голова студентської ради Назар Майко ознайомили першокурсників з можливостями реалізувати в коледжі ініціативу, мистецькі та спортивні здібності студентської молоді.

Соціальний педагог коледжу Галина Жельчик налаштувала студентів на доброчесність, дружбу, товариське ставлення до однокурсників і працівників закладу освіти.

Інженер з охорони праці В.О. Дідик провів із студентами вступний інструктаж з техніки безпеки. Зустріч пройшла в товариській атмосфері з побажаннями всім приємних вражень і нових звершень у новому навчальному році.
20 липня
Вчора
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин