Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Село на Горохівщині змінить підпорядкування
Село на Горохівщині змінить підпорядкування

Сільце приєднають до Журавниківської сільради

18:00 13.09.2018
1045

Село Сільце включать до складу Журавниківської сільради, щоб уникнути об’єднання з Мар'янівською ОТГ, адже її центр розташований надто далеко.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією 13 вересня, – пишуть Волинські новини.

Члени комісії розглянули питання про підпорядкування села Сільце Горохівського району.

Голова комісії Анатолій Вітів повідомив, що через географічне розташування села Сільце, його жителям, для того, щоб потрапити у центр майбутньої Мар’янівської ОТГ, потрібно їхати через Горохів, що алогічно. Отже, громада виступила з ініціативою від’єднання від Цегівської сільради, яка повинна увійти до складу Мар’янівської ОТГ.

Натомість село пропонують приєднати до Журавниківської сільради, яка в перспективі утворить Журавниківську ОТГ чи увійде до Горохівської ОТГ. Відстань від села до Горохова трасою становить 5-7 кілометрів, тому немає логіки у його приєднання до громади з центром у Мар’янівці.

Депутати облради зверталися щодо цього питання до Верховної Ради і отримали відповідь про те, що у разі бажання та погодження райради, сільради та обласної ради село зможе вийти зі складу Цегівської сільської ради.

Наразі в Журавниках погодили приєднання населеного пункту до сільради, тож лишається ухвалити рішення Волиньради. Рішення не вплине на майбутнє проведення виборів у Мар’янівській ОТГ.

Нагадаємо, на Горохівщині створять велику Мар’янівську ОТГ.

22 лютого
Вчора
20.02.2019
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин