Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У дитячих таборах на Волині виявили порушення з охорони праці
У дитячих таборах на Волині виявили порушення з охорони праці

У таборі «Веселка» на Горохівщині знайшли порушення

16:00 18.09.2018
560

У дитячому таборі «Веселка», що в Терешківцях, знайшли порушення з охорони праці.

Про це стало відомо 17 вересня під час засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей. Члени комісії підвели підсумки проведення літньої оздоровчої кампанії 2018 року. Про це повідомляють на сайті Управління Держпраці у Волинській області.

Вячеслав Савенко, начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління, розповів присутнім про пророблену роботу головних державних інспекторів Управління під час оздоровлення дітей.

Перед відкриттям сезону оздоровлення дітей посадові особи Управління брали участь у виїзді в позаміські заклади оздоровлення та відпочинку, де проводили огляди щодо готовності до літнього оздоровчого сезону 2018 року.

«Під час участі у робочих групах було виявлено ряд порушень, які внесені членами комісії в акти перевірок. Планові перевірки стану охорони праці не проводились, натомість було проведено перевірки за зверненнями суб’єктів господарювання. Після надання інформації про усунення зазначених порушень, членами комісій були підписані акти готовності позаміських закладів відпочинку дітей», — зазначив Вячеслав Савенко.

У позаміських закладах оздоровлення та відпочинку «Веселка» (Горохівський район), «Супутник», «Чайка», «Світязь», «Сонячний», «Світанок, «Ровесник», «Оберіг», «Прикордонник», «Барвінок», туристична база «Парасолька» проводили перевірки стану охорони праці та знову знайшли ряд порушень нормативно-правових актів з охорони праці, на усунення яких склали акти та приписи і встановили терміни виконання. Ці порушення усунули у встановлені терміни.

Загалом, провели 16 перевірок, під час яких виявили 60 порушень нормативно-правових актів з охорони праці, двох керівників оздоровчих закладів (ПЗОВ «Супутник» та «Світязь») за допущені порушення притягнули до адміністративної відповідальності. Керівниками оздоровчих закладів «Туристична база «Парасолька» та «Барвінок» не надали акти готовності, тому вони так і залишились не підписаними посадовими особами Управління.

20 листопада
Сьогодні
Вчора
18.11.2018
17.11.2018
16.11.2018
15.11.2018
14.11.2018
13.11.2018
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин