Хочуть експортувати: як на Горохівщині розвивається ягідництво та садівництво

18 Жовтня 2021, 14:11
Сергій Петровський 1000
Сергій Петровський

У жовтні на чималій земельній ділянці фермера Сергія Петровського, неподалік його молодого саду рясно цвіте полуниця.

32-річний господар і сам доглядає її, дбайливо, скрупульозно дотримуючись агротехнічних заходів, використовуючи нові технології, і разом із такими ж завзятими землеробами Ярославом Садольським із Борочича й Віталієм Гладуном із Горохова закликає зайнятися ягідництвом і садівництвом. Про це йдеться на сайті Горохівської громади.

Два роки тому ці чоловіки створили сільськогосподарський кооператив «Ягідник». Зізнаються, досі їх добровільне об’єднання було недієвим, неприбутковим. Двох років одноосібникам вистачило, щоб зрозуміти, що скооперувавшись вони втратять менше, а зароблять більше. Наприклад, більші партії засобів захисту обійдуться дешевше.

«У кожного з’явилися нові ідеї, розрахунки. Ми обговорили їх, порахували, поміркували й  цьогоріч кинули клич об’єднуватися ягідникам Горохівщини й довколишніх громад. Плануємо знайти хорошого агронома й розвиватися»,  - розповів Сергій Петровський

Сергій Петровський

Власну справу він розпочав в кінці 2017 року, заснувавши фермерське господарство «Підбереззя Сад». До того вісім років працював на землевласника в Данії й не бажає жодному українцеві хліба на чужині.

Тепер із друзями радіє, що швидко знайшли однодумців удома. Засновникам «Ягідника» повірили й вступили до кооперативу ще п’ятеро селян, котрі свого часу зайнялися вирощуванням полуниці, малини, чорниці в рідній країні.

Цей заробіток оцінив вигідним на українському чороноземі навіть Пекка Коевісто – один із провідних переробників садово-ягідної продукції в Європі зі світовим ім'ям «Каскен Маря». Фінляндець із колегою з Естонії пані Мермі цими днями вже вдруге приїжджали на Горохівщину.

Перебірливі в продукції іноземці знову захотіли зустрітися зі Сергієм і його партнерами по бізнесу. В діловій розмові, спрямованій на взаємовигідне партнерство в найближчому часі, гості дослухалися до пропозицій знаного на Волині аграрія, депутата Волинської обласної ради Тараса Щерблюка, любителя садівничої справи, заступника голови Горохівської міської ради Олексія Гайдука.

До слова, «Ягідник» надіється на активну співпрацю з Горохівською міською радою і вже заручився підтримкою мера Віктора Годика. Ягідники мають побажання допомогти придбати їм дороговартісну камеру шокової заморозки нове передове покоління холодильного обладнання для закладів харчування, яке призначене для швидкого охолодження, заморозки продуктів харчування в домашніх і промислових умовах. 

Розбагатівши таким, їм не потрібно було б шукати посередника для зберігання врожаїв. Вирощувати й зберігати свою продукцію можна буде якісно, великими партіями, а податки, які невдовзі окуплять камеру, платити в бюджет громади.

Вирощена й збережена за світовими вимогами й стандартами ягода, за якою й приїжджав далекоглядний фінляндець,  вигідно продаватиметься на міжнародному ринку. Наразі кооператив планує закласти нову плантацію полуниці. 

«Хтось зможе зробити це на 20 сотках, інші – на 80-ти», - розповів про плани колег Сергій Петровський. І показав 70-метрову теплицю, в якій вирощує, готує до висадки в грунт тисячі симпатичних кущиків трьох сортів. 

Той, що висаджений цьогоріч у травні  й цвістиме та аж до морозів гнутиметься від великих червонобоких, солодких і соковитих ягід, то італійська «Мурано», яку ще називають королевою нейтралів.  Із початку червня ягідникам родитиме тої ж «національності» «Мармелада», а найпершою навесні гурманів порадує сорт «Квікі» - найпопулярніша новинка, виведена італійцями. 

Поки що мрією горохівських ягідників залишаються тунелі, в яких полуниці вже вирощують одиниці українців і найбагатші європейці. 

Зазвичай ягідний бізнес починає окуповуватися не швидше, ніж через два роки. Все залежить від багатьох чинників. 

«Вартість обладнання для сучасних теплиць-тунелів доволі висока, а ціна на полуниці – помірна. За кордоном витрати компенсує держава. А ми мусимо все робити своїми коштами.  Та й природа буває примхливою – то дощі, то приморозки...  Всі ризики – від них. Але ж ми не можемо і за таких обставин підводити своїх покупців.

Щоб серйозно і професійно займатися ягідництвом, потрібно вкладати кошти. Але якщо ви через рік будете думати, як повернути собі витрачені фінанси, то краще такий бізнес взагалі не починати», – пояснює Сергій Петровський. 

Поспілкувалися і з Віталієм Гладуном знаним на Волині волонтером, на Горохівщині – орендарем ставка, а віднедавна садоводом і ягідником. Зокрема, чоловік  розводить різні сорти малини.

Віталій Гладун

Подивитися, як вирощують полуницю за кордоном,  його син Богдан, студент агрономічного відділення Горохівського коледжу ЛНАУ, недавно їздив у Німеччину за досвідом, щоб далі розвивати бізнес із батьком у Марковичах.

Сім’я ягідників із Підбереззя Тетяна й Олег Ковальчуки одними з перших підтримали ідеї «Ягідника». Наразі Ковальчуки мають зиск із півтора гектара малини й пів гектара полуниці. Працюють на тих гектарах теж із ранку до вечора й планують «розширятися».

Читайте також:  «Ми знаємо, чого хочемо»: вісім кандидатів у депутати Горохівської ОТГ від Аграрної партії

 

 

Коментар
07/12/2021 Понеділок
06.12.2021
05.12.2021
04.12.2021