Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Подружжя з Магадану хоче відкрити салон краси у Горохові

09:08 24.11.2016
1300

Усупермаркеті Дударів у Горохові активно готуються до свят. Працівники пакують соціальні подарунки під замовлення шкіл та садочків, та й просто на продаж. Готують новорічні акції та розіграші. Розмова з господинею Ольгою Дудар зав’язалася сама по собі: слово за слово –і я вже дізнаюся, що сім’я приїхала до волинського містечка Горохова з далекого Магадана – міста-порту на крайньому сході Росії, - про це йдеться у газеті «Сім’я і дім».

- Я настільки не місцева, що ви навіть не уявляєте, – сміючись каже Ольга Дудар. – З Далекого Сходу у Горохів ми переїхали в у 2012 році.

Виявляється, коріння її чоловіка Володимира Дударя –на Західній Україні. Сімейство бувало не раз на гостинах в Луцьку, туди відправляли на канікули сина Тараса. Зараз родина проживає у селі Борочиче.

- Чому переїхали? Бо там холодно! – знову з посмішкою зауважує пані Ольга.

Співрозмовниця розвіює міфи про те, що росіяни вірять у популярні казки про страшних бандерівців. Навіть у такий складний час її родичі з Росії приїжджаютьна Волинь гостювати.

- У мене в Росії залишилися старший брат та сестра. Сестра кожного року сюди приїжджає. Їй тут подобається.

Своєю сімейною історією Ольга Дудар ділиться неохоче. Батьків чоловіка у Магадан вислали. Потім вони повернулися, а син Володимир одружився в Росії.

Натомість планами Ольга Дудар ділиться з ентузіазмом. Жінка хоче відкрити у Горохові сучасний салон краси. Одразу ж запитую, чи це рентабельно в маленькому містечку.

-Це однозначно вигідно, такі послугизатребувані. Є приміщення.Але вся проблема в тому, що ми не можемо знайти кадри. Нам потрібна перш за все людина, яка захоче працювати, адже косметолог – це така професія, яка передбачає увагу, доброзичливість до клієнта. Потрібна медична освіта. Нехай це буде медсестра. Ми згідні навчити людину за свій кошт. Я розумію, що гарний косметолог повинен вивчитися хоча б у Львові або Києві.

Ольга Дудар хоче, аби в її майбутньому салоні жінки могли отримати таку послугу, як хіромасаж обличчя, який уповільнює процеси старіння.

- Це практично підтяжка обличчя. Дорого, але результат того вартий, – каже співрозмовниця.

Наталка ПОЛІЩУК

20 березня
Сьогодні
Вчора
18.03.2019
17.03.2019
16.03.2019
15.03.2019
14.03.2019
13.03.2019
12.03.2019
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин